Як оригінально пофарбувати стіну?

Як оригінально пофарбувати стіну?

Категорія: Декоративні ефекти

Стіни не обов’язково повинні бути схожі на мільйон інших. Досить трохи кмітливості і декількох цікавих рішень, і наш інтер’єр придбає новий, цікавий характер. Ось кілька ідей для оригінального оздоблення стін.

Стіни в наших інтер’єрах можна обробляти різними способами. В ідеалі ви повинні поєднувати естетику, практичність і функціональність. Ось кілька ідей:

Стіна — масив. Це повинно бути особливо корисно, наприклад, в дитячій або студентської кімнаті або в офісі дизайнера, вченого або поета. Ретельно розгладьте всю поверхню стіни або її частина і зафарбуйте спеціальною фарбою для шкільної дошки. Це дозволить нам миттєво створювати підписи, записувати блискучі ідеї, а також складати список справ. Завдяки цьому всю кімнату можна заповнити нашими буквами, малюнками і всім, чим ми захочемо. Ми можемо надати нашій дошці особливі химерні форми, укладені в декоративну рамку.

Використання багатоелементної ліпнини. Завдяки поєднанню різних планок, профілів і карнизів ми отримаємо неповторний ефект і зможемо створити оригінальну композицію, відповідну стилю нашої вітальні, спальні або холу. Це можуть бути ліпні елементи простих, зі смаком, гранично сучасних форм, багато декорованих або сільських. На користь використання цього методу говорять як естетичні міркування, так і можливість оптичної корекції пропорцій приміщення.

Ліпнина з пінополіуретану — відрізняється вологостійкістю, еластичністю і стійкістю до розтріскування. Матеріал однорідний і гладкий. Зразки з пінопласту акуратні, з гострими краями і добре згинаються. Тому вони відмінно підійдуть, наприклад, для обрамлення арок, декоративного підкреслення деяких елементів декору — дзеркала, каміна, телевізора. Таким ліпним прикрасою ми можемо відокремити на стіні оригінальний екран, який заповнюємо по власній фантазії (улюблені пейзажі, фотографії, картини). Можливості створення надзвичайно атмосферної і незвичайної стіни тут безмежні.

Рідкі шпалери — цікава альтернатива традиційним шпалер і фарб. Завдяки їм ми не тільки отримуємо оригінальний естетичний ефект, але і покращуємо звуко- і теплоізоляцію наших приміщень. Також виправляємо недоліки поверхні стін. Використання різних добавок і будь змішання квітів створять оригінальну структуру поверхні. Цей вид шпалер купується у вигляді пудри, що містить бавовну, шовк, целюлозу та інші інгредієнти. Після змішування з водою отримуємо масу, яку розподіляємо по стінах або стелі пластиковим шпателем або просто рукою. Завдяки гнучкій формі шпалери також можна наносити на колони, плінтуси, меблі та інші декоративні елементи декору.

Ефект об’ємної стіни виходить завдяки кільком матеріалами після наступних етапів роботи: двічі наносимо шар світлої фарби на стіну (з інтервалом приблизно 20 хвилин). Приблизно через 30 хвилин пофарбуйте поверхню прозорим морилкою темного кольору. Перш ніж пляма висохне, видаліть його надлишки валиком з шматочками замші. Кожні кілька рухів ролик протирається, наприклад, про розгорнуту газету. Тоді ми отримаємо дуже цікаву просторову поверхню нашої стіни. При цьому ми маскуючи все його нерівності.

Фарби зі спецефектами. Ми можемо обробити стіни оригінальним способом, використовуючи готові фарби, наявні на ринку. Це може бути фарба з ефектом оксамиту з тінями, відблисками, які зроблять інтер’єр ошатним і теплим. Інші — це, наприклад, блакитні фарби, що створюють враження взаємопроникнення квітів. Фарби з ефектом металевого блиску (золотий, срібний або перламутровий) або імітують бетон — особливо підходять для приміщень, оформлених в індустріальному стилі. Точно так же відмінні ефекти виходять при використанні фарби, що імітує мерехтливий пісок пустелі на стіні.