Як доглядати за дерев’яним парканом?

Як доглядати за дерев’яним парканом?

Категорія: Масла, Монтажні аксесуари, Паркани захисні, Паркани багатошарові

Зовнішній вигляд оточення нашого будинку залежить від багатьох факторів. Однак, перш за все, зовнішній вигляд залежить від часу і зусиль, які ми вкладаємо в досягнення досконалості.

Довговічність матеріальних речей переоцінюється. Особливо це стосується дерев’яних елементів нашої ділянки. Тому, якщо ми хочемо зберегти наш паркан в цілості на довгі роки, потрібно пам’ятати про правильну просочення і догляді за всією його поверхнею.

У дерев’яних парканів є велика перевага. Незалежно від того, чи побудований будинок в сучасному стилі з використанням скла і металу або відноситься до класичних конструкцій — дерев’яний паркан — його ідеальне доповнення.

У дерев’яних парканах прольоти, перила, стовпи, засуви і хвіртки або ворота зазвичай виготовляються з деревини сосни, ялини, вільхи, ясена, Робін, бука або дуба. Незважаючи на хорошу просочення, лакування або фарбування водостійкою фарбою, їх необхідно оновлювати систематично, теоретично раз в два роки.

Освіжаємо старий паркан. Коли почати?

Кожна обробка, спрямована на освіження поверхні дерев’яного паркану, повинна починатися з видалення відшаровується фарби і гниючого дерева. Найкраще це робити наждачним папером або жорсткої пензлем.

Для дуже великих зборів, найчастіше воріт, ми можемо використовувати шліфувальну машину з відповідним щитком або змивом фарби.

Фахівці застерігають від занадто частого використання хімічних препаратів для очищення деревини. Деякі з них мають настільки сильною дією, що значно послаблюють структуру деревини.

Після того, як наша деревина очищена, саме час перевірити її стан. Якщо є явні дефекти, треба закласти їх шпаклівкою або латкою. На завершення слід відшліфувати всю поверхню.

Які препарати і методи лікування працюють найкраще?

Дошки та колоди з масивної деревини, особливо м’які, слід просочити, наприклад, лаком. Якщо ми хочемо, щоб він глибоко вбрався в деревину, ми можемо додатково розбавити його наполовину екстракційним бензином.

Просочування деревини — що краще?

Просочити деревину можна тільки тоді, коли вона висохне. Перш ніж купувати продукт, ми повинні переконатися, як він повинен працювати на поверхні. Кожна упаковка повинна містити інформацію про те, як діє наша просочення.

І так, ми можемо вирішити:

Лаки — в значній мірі захищають деревину від несприятливих погодних умов,

Плями — вони добре захищають від шкідливого впливу цвілі і сонячних променів, надають пофарбованому дереву характерного вигляду,

Плями від лаку — створюють дуже твердий захисний шар, що захищає деревину від проникнення вологи.

Добре пам’ятати!

Для захисту поверхні деревини найкраще підходять масляні і сольвентні просочення. Вони доступні в безбарвному і кольоровому варіантах, завдяки чому їх правильне відповідність з огорожею не представляє серйозних проблем.