Як приховати недоліки кімнати підходящим фарбуванням стін?

Як приховати недоліки кімнати підходящим фарбуванням стін?

Категорія: Кольорові фарби

Наші власні чотири кути — це мрія кожного. Однак іноді наші кімнати не ідеальні. Будь-які недоліки ми можемо приховати фарбами.

маленький інтер’єр

Давно відомо, що кількість яскравих фарб збільшується. Таким чином, якщо ви хочете візуально збільшити невеликий інтер’єр, використовуйте яскраві кольори. Білий, бежевий або блідо-жовтий будуть відбивати світло, що потрапляє в кімнату, що зробить простір набагато більше в наших очах. Більш того, кімната буде здаватися просторіше і більше, коли ми намалюємо 10-сантиметрову смугу поверх стіни. Тут важливо, щоб смуга була одного кольору зі стелею. Він змусить інтер’єр піднятися — про це докладніше поговоримо в наступному пункті.

низький інтер’єр

На жаль, недоліком багатьох кімнат є низька стеля. На щастя, ми знайдемо рішення і для цього. Перш за все, ми можемо намалювати на стіні вертикальні смуги, які змусять кімнату виглядати вище. Замість фарб ми також можемо використовувати смуги шпалер. Де їх застосовувати? По крайней мере, на одній зі стін. Крім того, давайте додамо стелі світліший відтінок, ніж колір стін, завдяки чому ми трохи віддамо кімнату, що також вплине на її оптичне збільшення. У разі невисоких мансард укоси слід пофарбувати в колір стелі.

вузький інтер’єр

Ще одна проблема, яка може виникнути в інтер’єрі, — його вузька ширина. Щоб його замаскувати, просто пофарбуйте стіни широкими горизонтальними смугами. Інший процедурою може стати фарбування стелі в темні кольори (темніше бічних стін). Вдалим рішенням також стане використання темних тонів на більш коротких стінах. Все це означає, що, здавалося б, важко приховувана дефект в приміщенні ми ефективно замаскуємо.

високий інтер’єр

Для одних висока кімната — мрія, для інших — неприємність. Для другої групи відмінним рішенням буде процедура, протилежна застосовуваної в невисокій кімнаті. Тому досить пофарбувати стелю в колір більш темного кольору, ніж кольори інших стін. Додатково ми можемо нанести на стіни горизонтальні смуги, які оптично знизять висоту стелі.

Більшість номерів далекі від ідеалу. На щастя, за допомогою правильних кольорів і декількох трюків з фарбуванням ми можемо перетворити інтер’єр в більш доброзичливий для нас і нашої сім’ї. Це, безумовно, змусить вас почувати себе більш комфортно.