Характеристики латексних фарб

Характеристики латексних фарб

Категорія: Кольорові фарби

Латексні фарби надзвичайно стійкі до миття і стирання. У цій області він перевершує стандартні, широко відомі типи фарб.

Стійкість і довговічність

Латексні фарби надзвичайно стійкі до миття і стирання. Подвійне фарбування поверхні з їх допомогою дозволяє отримати найвищу стійкість до миття серед усіх відомих типів фарб. Ми можемо бути впевнені, що вони не будуть пошкоджені навіть під дією миючих засобів, що не містять розчинників. Завдяки надзвичайно м’якому і еластичному покриттю стіни, пофарбовані латексними фарбами, які не стираються при митті теплою водою. Цей тип фарби відрізняється винятковою стійкістю і адгезію, що також забезпечує багаторічну стійкість.

Безпека

До значних переваг латексних фарб слід також віднести той факт, що вони забезпечують правильне дихання стін, не викликаючи небезпечного зволоження будь-якій поверхні. Однак ці фарби виконують не тільки захисну функцію для самих стін, але і для людей, що борються з різними видами алергії. Останні представлені на ринку продукти повністю гіпоалергенні, тому не викликають алергії.

перекривати

Цей вид фарби також відрізняється відносно простим нанесенням. 1 літра латексної фарби зазвичай досить, щоб покрити близько 10-15 м2. Таким чином, вони забезпечують дуже хороше покриття і високу ефективність. Доступні на ринку латексні фарби зазвичай представляють собою готові до вживання продукти відразу після розтину — в більшості випадків не рекомендується розбавляти їх водою. Ми можемо нанести їх усіма доступними інструментами — кистями, валиками і розпилювачами. Подвійне нанесення цієї фарби збільшує її властивості.

Широкий вибір і застосування

Латексні фарби — це, перш за все, надзвичайно широкий діапазон кольорів, який дозволяє нам легко адаптувати конкретний продукт до наших індивідуальних потреб. Найголовніше, ми можемо використовувати їх як на старих, так і на нових підставах. Найважливішою умовою є правильна підготовка поверхні, яка в першу чергу повинна бути сухою і очищеною від бруду. Латексні фарби можуть бути чудовою прикрасою стін і стель з цементної штукатурки, бетону, гіпсу, гіпсокартону, а також дерев’яних, дерев’яних, сталевих або чавунних елементів.

У місцях, що піддаються сильному забрудненню, рекомендується використовувати латексні фарби з високим блиском і високу механічну міцність (клас I і II). Місця, сильно схильні до дії вологи, слід забарвити латексними фарбами з додаванням фунгіциду. Місця, які не піддаються проблемам, можна покрити фарбами від III до V, які набагато дешевше, але не стійкі до прання.