Ремонт металевих парканів

Ремонт металевих парканів

Категорія: Для металу, Розчинники і змивки, Кисті, Фарби для металу

Паркани з чавуну, сталі або заліза відрізняються міцністю і стійкістю. Якщо ми хочемо, щоб металеві елементи не піддавалися корозії, оновлення потрібно кожні 2-3 роки.

Заводське покриття металевого паркану на кілька сезонів теоретично повинно захистити його від несприятливого впливу погодних умов. Тому спочатку складається враження, що металеві елементи не вимагають особливого догляду. Немає нічого більш поганого: перепади температури і тиску, іній, кисла вода — все це призводить до того, що корозія повільно в’їдається в метал і старе покриття починає відшаровуватися.

Підготовка поверхні до фарбування

Для початку оцінюємо стан металевих поверхонь — якщо вони вже зазнали корозії і фарба починає лущитися, тріскатися або відшаровуватися, потрібно ретельне очищення.

Починаємо із зняття старої фарби, можна, наприклад, шпателем. Альтернативою є кошти для видалення фарби (наприклад, засіб для зняття фарби і лаку Dragon або засіб 3V3 для видалення старих покриттів) — зазвичай у вигляді гелів, які наносяться пензлем і залишаються на поверхні приблизно на 30 хвилин. Після закінчення цього часу він дуже легко відпаде. У свою чергу «вийшли» з-під фарби нальоти іржі видаляють дротяною щіткою або наждачним папером (спочатку крупнозернистою, потім дрібнозернистою) або болгаркою. Для сильно проржавілого забору рекомендується використовувати спеціальні хімічні речовини, які видалять іржу з поверхні.

Як відремонтувати металевий паркан?

Ремонт можна починати тільки на правильно очищеної, безкурного, сухий і знежиреної поверхні (для цього можна використовувати розчинник або бензин; ретельно протерти кожен елемент). Найкраще починати навесні або влітку, адже оптимальна температура при цих роботах повинна становити 15-25 градусів С. Потім нанести захисний шар одним із способів: вибрати засіб три в одному або нанести ґрунтовку і фарбу. окремо. Препарати «три в одному» (ґрунтувальні емалі) представляють собою антикорозійні емалі для безпосереднього нанесення на іржу і в той же час діють як грунтовка, грунтовка і фінішне покриття.

При використанні першого методу ми часто отримуємо від виробників фарб гарантію на кілька років на ефективність продукту (пам’ятаєте, що Щоб не розбавляти водою антикорозійні фарби на основі розчинників, просто перемішайте фарбу перед нанесенням). Зворотною стороною є невеликий вибір відтінків. У другому ми наносимо кожен шар окремо, завдяки чому ми можемо краще боротися із залишками іржі, запобігання корозії слід передбачити і надати забору бажаний колір. У цьому випадку використовуйте послідовно:

— грунтувальна фарба по металу і стали — захистить від корозії, зміцнить металеву основу, знизить витрата фінішного покриття;

— фінішне покриття по металу — створить декоративне покриття (матове, напівматове або глянсове) і додасть йому колір за вашим вибором, додатково підвищивши стійкість до механічних пошкоджень.

Фарбу краще всього наносити валиком і розпилювачем (великі поверхні) або пензлем з помірно жорсткою щетиною (менші поверхні). Для цього виду робіт рекомендуються хлоркаучук і фарби на основі розчинників (фарбу необхідно ретельно перемішати, інакше вона може мати нерівномірний колір). Який би метод забарвлення ви не вибрали, важливо утримувати інструменти в чистоті. Ми також повинні не забути видалити надлишки фарби з краю бідона або ящика для сміття.

Увага! Іноді для забезпечення стійкого ефекту необхідно нанести два шари фарби (в межах тимчасового інтервалу, рекомендованого виробником).