Як прибрати мох з дерев’яного паркану?

Як прибрати мох з дерев’яного паркану?

Однією з ознак того, що паркан потребує ремонту, є зелений наліт. Саме мох найчастіше з’являється в тінистих і сирих місцях. Перед фарбуванням потрібно його видалити. Однак шліфування нальоту не вирішить проблему — таким чином можна тільки розкласти суперечки і зіпсувати матеріал. Отже, як видалити мох з дерев’яного паркану, щоб ефективно його усунути? Зверніться за спеціальною підготовкою.

Розпорошите куплене засіб на вкриту мохом поверхню. Зачекайте, як вимагає виробник, потім очистіть дерев’яну огорожу і ретельно змийте залишки рослин. При необхідності також видаліть спеціальним препаратом цвіль, грибок або водорості. Їх також можна знімати насухо. Ви вже можете нанести просочення на очищену таким чином поверхню забору. Як зберегти деревину на відкритому повітрі?

Догляд за парканом — як захистити деревину від вологи?

Дерево просочується кількома способами. Він може використовувати метод тиску-вакууму, глибокий або поверхневий. Перші два види виготовляються в особливих умовах. Найпопулярніший спосіб догляду, який ви робите самостійно, — це просочення поверхні. Здійснюється, серед іншого для поновлення і захисту поверхні. Як законсервувати деревину, щоб захистити її від вологи? Яку міру вибрати?

Зверніть увагу на призначення просочення і її особливості. Більшість заходів працюють комплексно, але є і вузькі, наприклад, створення тільки водонепроникного покриття. Як зберегти деревину, яка використовувалася в якості будівельного матеріалу для забору?

Обраний вами препарат повинен глибоко проникати в структуру дощок паркану. Добре, якщо він буде працювати комплексно, тому що ви отримаєте більше переваг — ви не тільки зменшите всмоктує здатність дерев’яної поверхні, але і захистіть паркан від води і сонця, а також створите захисний бар’єр від цвілі, грибка і комах.

Ви ставите питанням, ніж пофарбувати дерев’яний паркан, адже ви хочете захистити матеріал і пофарбувати його? У цьому випадку хорошим вибором стане просочення. Тоді шукайте декоративно-захисне виріб. Препарати, представлені на ринку, збагачені пігментами, які забарвлюють деревину і підкреслюють характерний малюнок текстури.

Просочення буде працювати не тільки як захист дерев’яної поверхні, але і як грунтовка для декоративних засобів — лаків, лаків або емалей. Таким чином ви додасте дошках колір. Якщо ви хочете покрити натуральне зерно, використовуйте відповідну емульсію. Завдяки широкій колірній гамі ви легко зможете створити витончений і простий паркан або барвисту композицію з дощок.