Фарбування забору — як правильно робити?

Фарбування забору — як правильно робити?

Ви вже знаєте, чим фарбувати дерев’яний паркан, щоб захистити його від вологи і що ця робота є обов’язковою, щоб довго насолоджуватися красивим парканом. Однак простий вибір правильного кошти не зробить поверхню, покриту сучками, добре просоченої. Важливий і спосіб нанесення купленого кошти. Як пофарбувати паркан просоченням, щоб він виконав своє завдання?

Крок 1:

Почніть малювати з прогнозу погоди. Плануйте свою роботу в теплий і без дощу день. Перерва в погоді або ранкова роса можуть позначитися на якості одержуваного ефекту. Забарвлене дерево повинно бути сухим, чистим і без плям.

Крок 2:

Ретельно відшліфуйте поверхню забору. Наждачний папір з градацією приблизно 150-200 підійде для цього. Використовуйте болгарку, щоб полегшити вашу роботу. Нарешті, протріть поверхню і очистіть її від шліфувального пилу.

Крок 3:

Візьміть балончик з просоченням і добре перемішайте речовина. Підготуйте кисть для нанесення препарату — бажано ту, яка призначена для продуктів на основі розчинників. Якщо у вашому розпорядженні тільки універсальна пензлик, підготуйте щетину, щоб вона не випадала при нанесенні просочення.

Застосовуйте препарат згідно з рекомендаціями виробника. Зверніть увагу на кількість шарів, які необхідно нанести, щоб захист була ефективною, і на час висихання кожного покриття. Також читайте, чи рекомендує виробник міжшарове шліфування.

резюме

Просочення — найефективніший і основний метод захисту дерев’яних елементів. Препарати захищають природні поверхні (особливо зовнішні) від сонячного світла, комах, вологи і цвілі.

Необхідно регулярно просочувати дерев’яний паркан. Коли дошки почнуть втрачати свій колір, на них з’явиться цвіль або стара фарба почне відшаровуватися, саме час відновити паркан. Під час роботи не забувайте добре відшліфувати поверхню і, можливо, замінити пошкоджені дошки.

Догляд за парканом — це ще й можливість його освіжити і змінити колір. Ви можете тонувати деревину зі збереженням текстури або створити однорідну поверхню будь-якого відтінку. Ніщо не заважає вам також поєднати кілька кольорів і створити оригінальний паркан.