Дизайн ванної: вибираємо душовий піддон

Дизайн ванної: вибираємо душовий піддон

Категорія: Монтажні аксесуари, Душові піддони

Квадратний і неглибокий, а може ексклюзивний з додатковим сидінням? Душовий піддон — це тільки початок, також важливі його розміри, форма, корпус, матеріал і тип сифона.

Вибираючи душову кабіну і дитячий басейн, варто вибирати вироби одного виробника, завдяки яким збірка не викличе додаткових труднощів.

Вірно, що ми можемо повністю відмовитися від душового піддону, але цей тип душового куточка вимагає попереднього проектування установки і відповідних характеристик душа (див. Також: «Душова кабіна без піддону — правила складання»).

Розміри і форма душового піддону

Ми можемо вибирати між круглими, четвертьугольнимі, п’ятикутними і еліптичними душовими піддонами. Розміри вибираємо за розміром ванній — в дрібніших підійдуть душові піддони розміром 60х60 см, бажано кутові. Однак якщо ви хочете свободи під час купання і у вас достатньо велика ванна кімната, варто вибрати, наприклад, прямокутний душовий піддон більшого розміру.

Який матеріал?

Найголовніше — це довговічність матеріалу, з якого зроблена дитяча басейн. Найміцніші конструкції — мармур і конгломерат. У свою чергу, акрилові, сталеві і керамічні аналоги більш схильні до пошкоджень, але навіть дешевше в кілька разів.

Піддон для душа глибокий або неглибокий?

Варто пам’ятати, що висота стандартного душового піддону більше, ніж його глибина (під його дном потрібно ставити сифон).

Дрібні дитячі басейни зазвичай мають глибину 3-3,5 см і висоту 5-10 см — в них легко потрапити, тому вони рекомендовані для літніх людей та інвалідів. З іншого боку, глибокі дитячі басейни замінюють ванну — в них можна купати дитину або замочувати білизну. Їх глибина коливається приблизно від 20 до 50 см. Перевага душового піддону цього типу в тому, що він не вимагає особливого монтажу — ми легко можемо заховати під ним все елементи каналізації.

Вибираємо сифон для душового піддону

Вибір відповідного сифона залежить від глибини душового піддону. Його стандартний діаметр становить 50 мм (рекомендується для глибоких душових піддонів) або 90 мм (рекомендується для дрібних душових піддонів). Ємність сифона важлива — він повинен ефективно зливати воду таким чином, щоб вона не залишалася в дитячому басейні.

Злив слід накрити металевою решіткою або кришкою, завдяки чому він надійно закріплюється і стає менш помітним. У глибоких душових піддонах сифони з переливом і спеціальна кришка, що дозволяє перекрити злив і наповнити піддон водою.

Яке житло?

Найпростіше рішення — встановити пластиковий корпус. Облицювання дитячого басейну і облицювання його бортів керамічною плиткою буде складніше. У разі цегляного душового піддону його також можна покрити теракотою.

важливі деталі

Практичні доповнення і поліпшення включають, серед іншого рифлена або нескользящая поверхню для запобігання ковзання на мокрому дні. Любителям гідромасажу сподобається розчин зі спеціальними насадками для масажу стоп. Найкраще, якщо під час масажу ви зможете зручно сісти на правильно профільоване сидіння. У свою чергу, декоративні елементи оздоблення можуть зробити душовий піддон оригінальним елементом інтер’єру ванної кімнати.