Інтер’єр в клубному стилі

Інтер’єр в клубному стилі

Категорія: Декоративні шпалери, Світлодіодні стрічки

Поїздки в клуб по вихідним стали невід’ємною частиною життя мільярдів людей по всьому світу, тому не дивно, що деякі люди хочуть, щоб вечірки ніколи не закінчувалися. Однак мода, що зародилася в Великобританії в 1990-і роки, як і музика, яка звучить під час таких зустрічей, багатогранна і різноманітна. Тому, якщо ми хочемо, щоб наші гості відчували себе в нашому домі як в клубі, варто запитати: а які?

партія

Перш ніж ми перейдемо до конкретних прикладів того, як рішення, знайдені на дискотеках, втілюються в повсякденному житті, варто познайомитися з джерелами неймовірної популярності вечірніх зустрічей на танцювальних вечірках. Більшість молодих людей розділяють нічне життя, тому було незвично використовувати музику як необхідний аксесуар.

Однак тільки на рубежі 70-х і 80-х років, коли шалена популярність диско-музики пішла на спад, музичні клуби стали справжнім установою. Молоді люди приходили до них щоп’ятниці, чекаючи не тільки алкоголю і компанії, але і можливості потанцювати завдяки індивідуально підібраній музиці. Ді-джей, тобто диск-жокей, відповідав за вибір і відтворення треків в правильному порядку .. Це слово, запозичене з радіоязика, тепер ставилося до фахівця, який становив саундтрек до вечора, склеюючи кінцівки пісень, щоб танцюристи не збивати з ритму. Американський патент на нічний розвага перемістився до Великобританії на початку 1990-х років, звідки він захопив світ тривожними темпами. Сьогодні клуби з різною танцювальною музикою є невід’ємною частиною міських центрів. Чи можна привнести відчуття причетності до заходу в свій будинок?

музика

Без правильного обладнання ми не можемо говорити про сьогодення глибокому звуці. Звичайно, у нас немає можливості або згоди наших сусідів відтворити гігантські звукові системи, але без стереосистеми ми б не рушили з місця. Нам знадобиться набір динаміків 4: 1, так ми зможемо оточити кімнату звуком, забезпечуючи при цьому повне звучання басів. У самій музики повинен бути своє джерело, тому було б добре мати Hi-Fi Tower. Ми можемо поставити його на полицю поруч з компакт-дисками, щоб відразу змінити пісню.

Якщо ви хочете відтворити атмосферу справжнього клубу, вам не потрібні адаптери для вінілових платівок .. Щоб створювати переходи між доріжками, вам знадобиться мікшер, який являє собою коробку для збору аудіоканалів. Всупереч зовнішнім виглядом, зведення треків нескладно і навіть може стати пам’яткою самого заходу, особливо якщо ми попросимо друзів принести свої пісні.

меблі

Оскільки музика різноманітна, інтер’єри клубу можуть бути виконані в різних стилях. Для любителів більш сильного звуку металева обробка і темні кольори створять по-справжньому готичну атмосферу. Німецька модель вечірок досить розслаблена і вільна від зобов’язань, тому багато клубів використовують матеріали, отримані з магазинів або на виставках.

Це відсутність правил зазвичай абсолютно очевидно, і піддони, які досить часто використовуються в якості столів або сидінь, відбуваються, щоб не травмувати гостей, які використовують їх. Якщо ми шанувальники безсмертної дискотеки, не бійтеся м’яких диванів з яскравою оббивкою і чіткими краями. Клуби — це не тільки танці — втомлені тусовщики під час своїх візитів на іспанський острів Ібіца на початку 1990-х шукали місця, де можна набратися сил перед наступним днем ​​веселощів. Так народилася ідея лаунджа, також відомого як chillout room. Це зона в клубі, де музика менш агресивна, світло більш м’який, а замість табуретів у нас є дивани або навіть дивани. Якщо нам подобається пляжний клімат, світла оббивка і тканинна обробка перенесуть нас на теплі піски Середземноморського узбережжя.