Чи варто використовувати рауфаза — шпалери під фарбування?

Чи варто використовувати рауфаза — шпалери під фарбування?

Категорія: Шпалери під фарбування

Рауфаза — один кожного, хто є нещасним володарем нерівних стін в своєму будинку. Ми не хочемо проводити складний і дуже дорогий ремонт, але в той же час не хочемо жити в чотирьох стінах, які в повному обсязі відповідають нашим вимогам до облаштування? Рауфаза, або шпалери під фарбування, відмінно вирівняють структуру стін і зроблять дуже естетичний вигляд.

Два шару паперу і дерева

Простіше кажучи, раупазе — це білі шпалери, що складаються з двох шарів паперу з деревною стружкою між ними. Завдяки такій структурі, отриманої з натуральних матеріалів, стіна з шпалерами дихає, зберігаючи відповідний рівень вологості і тепла.

Як в результаті буде виглядати наша стіна, залежить від структури нашого гаманця і від того, яку обробку ми плануємо для неї. Ми можемо залишити його білим, але це навряд чи рекомендується. Найкраще перефарбувати його поверхню кольоровою фарбою.

Найбільш часто згадуються переваги використання шпалер під фарбування:

1. Великі можливості аранжування — рауфаз можна перефарбовувати кілька разів, завдяки чому ми створюємо дуже химерні композиції.

2. Це натуральний продукт, який дозволяє нашим стінам вільно дихати, зберігаючи при цьому відповідний рівень вологості і теплопередачі.

3. Немає кращого способу швидко замаскувати нерівності і тріщини в наших стінах, ніж покрити їх омолодженням.

4. Наклеювання продукту на стіну дуже схоже на традиційні шпалери, найкраще це робити вручну, приклеюючи внутрішню частину шпалер підходящим засобом, при цьому намагаючись не створювати на них непривабливих бульбашок повітря. поверхню.

5. Rauphase можна використовувати для обробки як внутрішніх стін нашої вітальні, так і ванної кімнати. Якщо ми хочемо, щоб його поверхня стала водонепроникною, досить пофарбувати її латексної або латексно-акрилової емульсією.