Кріплення ніжок до ванни — покроково

Кріплення ніжок до ванни — покроково

Категорія: Прямокутні ванни, Отдельностоящие ванни, Ніжки і рами для ванн

Ми зустрічаємося з різними типами і типами ванн, тому у нас є різні системи їх позиціонування або кріплення. Тільки деякі типи ванн оснащені типовими ніжками, наприклад, окремо розташовані. Вбудовувані ванни, кутові ванни або інші спеціальні моделі можуть мати абсолютно різні способи кріплення (рейки, рами).

Я хочу побачити твої ноги

Найкрасивішими вважаються стильні ніжки ванн, звані «левиними лапками», або так звані. «Кігті орла».

Вони особливо підходять для класичних інтер’єрів або ванних кімнат в стилі ретро, ​​і ми обов’язково повинні їх виставити. Сировиною для їх виробництва іноді буває дерево, метал або пластмаса. Ці ніжки можуть бути фіксованою, нерегульованої або регульованої висоти. Декоративні ніжки зазвичай встановлюються на заводі і рідко регулюються. Тому поверхню, на якій ставиться ванна, повинна бути дуже рівною. Крім того, металеві ніжки іноді можна пригвинтити до підлоги, що робить ванну нерухомою.

настінні ванни

Для ванн, встановлюваних у стіни та вбудованих, ніжки виконують в основному конструктивну функцію. Збірка цих ванн зазвичай відбувається на етапі будівництва, і чим це буде простіше, тим краще. Одним з рішень, які використовуються на практиці, є так звані ніжки зі стяжним гвинтом. Ніжки кріпляться на засувки з обох сторін ванни. Сильне скручування підсилює стрижень з різьбленням, який симетрично тягне обидві ноги.

сталеві ванни

У сталевих настінних ваннах ніжки не встановлюються на заводі. Такі ванни часто встановлюють в будинках на полістирольних носіях. Ніжки для них продаються окремо і їх можна встановити самостійно.

Тут є 2 найбільш поширених рішення:

— Ніжки на саморізи — вони можуть бути виготовлені з оцинкованого або емальованого сталевого листа або з пластика. Зазвичай при складанні допомагають інструкції конкретного виробника. Для ніжок з листового металу звичайно потрібні пластикові шайби, наприклад, для зменшення шуму. При складанні ніжки слід підігнати під кривизну ванни, а потім щільно закрутити. Після установки шайб прикрутите їх до ванни точково.

— Липкі ніжки — на них є самоклеючі смужки, які слід щільно притискати до поверхні ванни в раніше зазначених місцях. Поверхня ванни в тих місцях, куди ми будемо прилипати, слід ретельно очистити і знежирити, наприклад, протерши спиртом.

акрилові ванни

Найчастіше ми купуємо і встановлюємо акрилові ванни, тому давайте простежимо за їх складанням. Зазвичай ми починаємо з прикручування ніжок в місцях, зазначених виробником. Ставимо ванну на передбачене для неї місце, щоб перевірити, наскільки їй підходить корпус. Висота ніжок повинна бути такою, щоб корпус містився під ванну і залишалося якомога менше зазорів. Потім відзначте олівцем бажану висоту, на якій повинен знаходитися нижній край бортика ванни. Довжину ніжок правильно регулюють шляхом прикручування або відкручування пластикових ніжок. Після початкового вирівнювання спробуйте ще раз облицювання ванни. Якщо все в порядку, ми можемо підтягти контргайки, які блокують регулювання ніжок.

Відкладіть ванну в сторону, щоб просвердлити отвори для кілочків, якими фіксуються ручки, щоб ванна не відсувалася від стін. Потім виконуємо всі дії, необхідні для складання ванни. Однак пам’ятайте, що під час свердління отворів ми не використовуємо удар, щоб не пошкодити вже покладену плитку.