Перегородки використовувалися багато сотень років тому в Китаї

Категорія: Екрани

Перегородки використовувалися багато сотень років тому в Китаї. З тих пір вони стали популярним елементом дизайну інтер’єру не тільки на Сході, але і у всьому світі. Нічого дивного, адже ширми бувають не тільки практичними, але і декоративними.

Що таке екран?

По суті, це не що інше, як свого роду пересувна невелика перегородка, що складається з декількох стулок, з’єднаних між собою петлями. Тому екран можна використовувати як просту перегородку або виставивши окремі його частини під прямим кутом. Найпростіші предмети цього типу складаються з трьох стінок, але зустрічаються і п’яти- або шестістворчатие.

переваги екранів

До безперечних достоїнств екранів можна віднести їх мобільність. Завдяки цьому місце їх установки може визначатися нашими поточними потребами — таку стіну можна в будь-який момент перенести в інше приміщення. Це також пов’язано з його легкістю і структурою — ми у разі не прикріплюємо екран до землі або стін, які обмежують кімнату, це повністю незалежні конструкції.

Як їх використовувати

Перегородки здаються ідеальним рішенням для символічного поділу сучасних внутрішніх просторів. У них переважає open space, де ми відмовляємося від розподілу окремих господарських зон за рахунок простору. Тим часом такий поділ часто буває дуже необхідно.

За допомогою світлового екрану ми можемо визначити кордон між великою вітальнею і робочий кут, відокремлений від її частини. Таким же чином варто розмітити перехід між кухнею та обідньою зоною і зоною відпочинку вітальні.

Також не слід забувати, що у багатьох з нас екран асоціюється з імпровізованим шафою, і таке використання досі популярно. Розмістивши ширму в спальні або навіть у великій ванній кімнаті, ми можемо відокремити інтимне місце, де ми можемо з комфортом переодягнутися.

У невеликих студіях, де немає квадратних метрів для окремої кімнати, яку можна було б використовувати як спальню, рішенням також буде ширма. Ми можемо використовувати його, щоб накрити ліжко в кутку вітальні. Ми захистимо їх від очей гостей, і в той же час отримаємо більш інтимне і відокремлене місце для відпочинку, естетично відокремлене від зони денний студії.

естетичний аспект

Вирішивши використовувати ширму в своєму інтер’єрі, варто заздалегідь ознайомитися з пропозицією виробників, яке на подив багато і різноманітно. Наш вибір повинен визначатися потребами — в одному випадку нам знадобиться екран більшого розміру, в інших випадках буде досить моделі меншого розміру.

Наступне рішення має стосуватися естетичного аспекту. Тут ми можемо зіткнутися з безліччю дилем, адже від різноманіття використовуваних форм, візерунків і матеріалів паморочиться голова. Ми можемо вибрати ширми на основі металевого або дерев’яного каркаса. Вони розрізняються як стилем обробки, так і матеріалами, з яких виготовлена ​​начинка. Серед них ми можемо знайти скло, поліпропілен, флізелін, плетіння, бамбук і льон. Крім того, вони відрізняються різними кольорами, нанесеними малюнками і різними коефіцієнтом пропускання світла. Також варто згадати ажурні конструкції, через які видно, що знаходиться на іншій стороні — вони особливо підходять для символічного поділу окремих зон в квартирі.

Немає сумнівів в тому, що різноманітність доступних візерунків і дизайнів екранів — від класичних моделей до східних до сучасних — означає, що більшість з нас обов’язково знайде продукт, який відповідає нашим очікуванням. Варто подумати про таке рішення — він може замінити більший ремонт, про який ми вирішили занадто рано, і ми зможемо відмовитися від нього в будь-який момент, що не матиме ніяких наслідків.