Кімната маленького індіанця

Кімната маленького індіанця

Категорія: Шпалери під фарбування, Полотно

Кімната маленького індіанця — мрія кожної дитини, який з захопленням спостерігає за долею Покахонтаз або інших червоношкірих героїв. Ось наші індійські натхнення, приготовані спеціально для тих батьків, які скоро зіткнуться з можливістю облаштування такої кімнати.

Вігвам — запорука успіху

Без індійської намети про успішне облаштуванні не може бути й мови. Для його створення вам знадобиться барвисте ковдру і дерев’яний каркас, на який його можна закріпити. Більш зайнятим батькам рекомендуємо готові вігвами, які можна придбати в меблевих магазинах.

Вігвам може бути частиною ліжка, а може бути окремою конструкцією на підлозі. У ньому дитина буде відчувати себе в безпеці. У нього буде свій кут, під яким він зможе нести всі свої скарби.

індійські кольору

… Це червоний, помаранчевий, зелений і синій. Вони повинні бути на різних елементах обладнання приміщення і на стінах. Доброю ідеєю буде барвисте покривало, килим або подушки, а також зручне сидіння. Відомо, що індіанці зазвичай сиділи на землі. Тому, щоб дитині було комфортно, давайте чимось застелити тверду підлогу.

Пір’я у вигляді прикрас?

Ой як! Необхідною елементом декору також стануть барвисте пір’я, шкіра та фігурки, вирізані з дерева. Також повинна бути мішень, по якій наш маленький індіанець зможе стріляти з лука. На стіні ми можемо намалювати зображення вождя з величезним плюмажем або тварин, які будуть нагадувати картини на скелі. Нехай наша дитина самостійно створить такі ілюстрації, які наблизять його до індійського пейзажу. Завдяки цьому він пробудить в собі уяву і напевно надовго запам’ятає свою першу кімнату.

Індійське освітлення

Краще сполучення — основна лампа і більш компактне зручне освітлення. Дитина зможе поставити в свій вігвам ліхтарик, де він буде проводити значну частину свого часу. При такому освітленні батьки зможуть читати вголос книги і дізнаватися разом з дитиною про пригоди індійських героїв.