Як очистити джакузі?

Як очистити джакузі?

Категорія: Гідромасажні ванни, Засоби

Гідромасажні ванни — це розкіш, яку ми вибираємо все частіше і частіше. Їх щоденний догляд не відрізняється від процедур, які ми використовуємо для традиційних ванн. Елемент, про який ми повинні подбати особливо, — це система гідромасажу. Про що потрібно пам’ятати, щоб довго насолоджуватися його дією?

Фактори, що впливають на систему гідромасажу

Основна загроза для всієї системи — це вода, яка затримується в трубах. Якщо ми не будемо регулярно чистити масажні форсунки, в них розвинуться небезпечні бактерії. Великий ризик також представляє утворенню вапняного нальоту, відкладення мильного нальоту або речовин, що залишилися від ефірних масел, використовуваних для купання. Всі ці елементи можуть привести до збоїв в роботі гідромасажу, забруднення води, що виходить з форсунок, і утворення неприємних запахів, які виходять з труб, ефективно розслабляючи ванну.

Щоб уникнути цього дезінфекцію гідромасажною системи слід проводити не рідше одного разу на два місяці або після кожних 6-8 ванн. Однак, якщо ми приймаємо регулярні ванни, під час яких ми користуємося милом, весь процес повинен виконуватися кожного разу, коли ми закінчуємо приймати ванну.

гідромасажна дезінфекція

При митті самої ванни ми можемо успішно використовувати традиційні методи видалення бруду — все, що вам потрібно, це губка або м’яка тканина і відповідне засіб для чищення. Однак очищення гідромасажу вимагає дещо інших дій. Виробники обладнання часто пропонують спеціальні препарати для підтримки форсунок в хорошому стані. Варто запастися такою специфікою, щоб процес підтримки ручного гідромасажу був ефективний як можна довше.

Ось як ми очищаємо гідромасажну ванну вручну:

— наповніть ванну теплою водою до рівня на кілька сантиметрів вище форсунок,

— залийте в воду вбрання дезінфікуючий засіб — приблизно 50-75 мл,

— включіть систему гідромасажу і дайте їй попрацювати 5-10 хвилин,

— після закінчення цього часу ми спорожняйте ванну,

— залийте ще раз — на цей раз тільки водою,

— включаємо систему гідромасажу на кілька хвилин,

— злийте воду з ванни.

Повторюйте весь процес, поки вода, що виходить з форсунок, не стане чистою. Також слід пам’ятати, що не можна використовувати їдкі речовини для очищення гідромасажної ванни, не призначені для цього типу застосування. Замість того, щоб чистити монтажні дроти, ми можемо їх пошкодити.

Якщо ж ми хочемо уникнути регулярної і часто очищувати форсунок, ми можемо вибрати модель гидромассажной ванни, яка оснащена функцією автоматичної дезінфекції або, по крайней мере, автоматичної сушки труб. Таке рішення істотно мінімізує наша участь в турботі про гігієну ванни, хоча і пов’язано з більш високою ціною.