Будинок в лісі, або як побудувати себе серед дерев
Будинок в лісі, або як побудувати себе серед дерев

Категорія: Бензопили, Бензопили, Будівельні, Бензопили, Бензопили, Бензопили

Диміти димохід з димоходу серед глибинки — мрія багатьох. На жаль, від мрії до її втілення ще далеко. Як зробити перший крок до цього?

Проблеми з законом

Ми не можемо побудувати на кожній ділянці землі все, що захочемо, а з тими, що розташовані в лісі, це надзвичайно складно. Перш ніж ми почнемо визначати можливість придбання цікавить нас нерухомості, необхідно ознайомитися з її статусом, визначеним місцевим законодавством. Основним джерелом знань з цього питання є місцевий план просторового розвитку. Він показує характер територій в комуні і доступний для огляду в місцевому офісі.

Ми повинні з’ясувати в його записах, яку ділянку землі ми вибрали. Якщо він не дозволяє звести в ньому якесь будівлю, у нас є два варіанти: або ми спробуємо передуматьв муніципальній раді або нам доведеться шукати нове місце. Відносно першого ми повинні набратися терпіння, тому що таке рішення має відбуватися звичайним законодавчим шляхом, а всі витрати на аналізи і дослідження несе інвестор. Всупереч увазі, ці суми нетривіальні, тому будьте готові до великих витрат. Крім того, комуна не зобов’язана погоджуватися зі змінами, які ми припускаємо.

В цьому випадку значну роль відіграє вивчення умов і напрямів просторового розвитку. Це правда, що це не закон місцевого законодавства, але містяться в ньому керівні принципи визначають політику комуни щодо використання простору.

Це відноситься до областей, охоплених планом розвитку, але давайте пам’ятати, що всі ті, які були створені до 2003 року, закінчилися, і в багатьох комунах не було отримано нових заощаджень за рахунок заощаджень. В цьому випадку ключовим моментом стане позначка ділянки в земельній книзі і на геодезичних картах. Позначення Ls говорить нам про те, що земля є лісова ділянка і забудова на ньому буде надзвичайно складною. Shell ми:

— самостійно скласти план територіального розвитку, він може охоплювати навіть тільки наш ділянку. Це не буде дешевим рішенням, також пам’ятаєте, що до того, як воно дійде до обговорення в раді комуни, багато людей можуть, а іноді і повинні висловити свою думку, які можуть знайти раціональні аргументи проти форми ведення лісового господарства,
— посилаючись на обґрунтовані потреби лесовладелецсодержащіеся в статті 13 Закону про ліси 1991 року, звертаються до повітових старост про зміну статусу лісу на орну землю. Це не звичайна ситуація, і на рішення старости впливає, в тому числі, Головне управління з охорони навколишнього середовища.

Це не часті ситуації, тому ділянки, відмічені знаком Ls, швидше за залишаться лісовими. Інша ситуація з областями, зазначеними Lz, що означає: дерева і прокляття в середині поля. Вони розглядаються як сільськогосподарські землі, тому дозвіл на будівництво поширюється тільки на надання місця існування для людей, які вирощують рослини або тварин. На практиці це означає можливість забудови тільки на ділянках, прилеглих до нерухомості, з доступом до дороги загального користування та відповідними комунікаціями (доступ до води, каналізації і електрики). У той час як ці два останніх, якщо тільки через ефективні системи або септики можливість копати криницю, не надто важко задовольнити вимогу з забудованої площею може бути болем.

Для таких ділянок можна попробоватьтакже використовувати положення статті 63 Закону про територіальне планування і розвитку від 2003 року. Вона дозволяє забудову сільськогосподарської ділянки, якщо його площа перевищує середній показник по муніципалітету.

Як бачите, побудувати будинок на лісовій ділянці — справа непроста. Перш ніж робити такі вкладення, варто проконсультуватися з регіональним директором по охороні навколишнього середовища.

вирізка

Якщо, незважаючи на юридичні складності, нам вдасться отримати дозвіл на будівництво, ми повинні підготувати територію для будівництва. Потім необхідно дізнатися про структуру залісення. Якщо ділянка заростає високими деревами, ми повинні мінімізувати ризик їх повалити на наш будинок. Зокрема, це відноситься до сосен, які, виростаючи гронами, досягають великих висот, але не дуже стійкі до поривів вітру і штормів. В цьому випадку падіння дерева на дах становить загрозу для життя і здоров’я домочадців, тому такі рослини необхідно обов’язково прибирати з безпосередній близькості. На жаль, це знизить естетичну цінність сюжету, але в даному випадку важлива безпека.