У середовищі гарячих рідин, гарячої посуду і гострих інструментів його легко подряпати і пошкодити
У середовищі гарячих рідин, гарячої посуду і гострих інструментів його легко подряпати і пошкодити. Якщо ми шукаємо матеріали для обробки стільниць, ми можемо використовувати вищезгадані різновиди дерева, плитки та каменю. У моді стає використання скла, найбільш стійким буде лакована різновид, яку обпалюють при дуже високій температурі.

Він не тільки буде міцним елементом оздоблення, а й додасть кухні футуристичний вигляд. Крім того, він стійкий практично до будь-якої температури, тому на нього можна без побоювань ставити гарячі каструлі. Не рекомендується використовувати стільниці з металу, ламінату або дерева — вони не прослужать довго на інтенсивно використовуваної кухні в первозданному вигляді.

На додаток до вищезгаданої плитці для підлоги також підходить керамограніт або глазурована плитка, які стійкі не тільки до механічних пошкоджень, але також до плям і стирання.

Підсобне приміщення

Будь то гараж, пральня, котельня або підвал, ми обов’язково зіткнемося з великою кількістю механічних пошкоджень. У таких місцях ми приділяємо менше уваги їх естетичного вигляду, тому можемо використовувати прості і довговічні рішення, наприклад, бетонну стяжку, просочену акрилово-силіконовим препаратом. Він може багато чого витримати, навіть найбільша і важка техніка не зашкодить його. Пол з епоксидної або поліуретанової смоли буде ще міцнішим. Тут той, який повністю зроблений з гуми або з її добавками, заслуговує на особливу увагу — він створює щільне і міцне покриття.

Якщо нам не потрібна така однорідна поверхню, ми знайдемо цілий ряд надзвичайно міцною керамічної плитки, що імітує різні матеріали. Вони будуть стійким до подряпин і естетичним матеріалом для обробки підлоги. Якщо стать не піддається впливу хімікатів, ми також можемо використовувати вагонку з ПВХ (полівінілхлориду), яка ефективно протистоїть механічним пошкодженням. Перевіряючи шкалу твердості Мооса, ми можемо вибрати матеріал, який буде служити нам довгі роки без непривабливих подряпин.