Підключення сантехніки у ванній — раковина, душ, ванна, унітаз.
Підключення сантехніки у ванній — раковина, душ, ванна, унітаз.

Категорія: Герметизуючі клеї, Зливи для унітазу, Заглушки, Душові лійки, Душові шланги, Раковини, Отдельностоящие ванни, Набори гвинтів для сидіння унітазу

Один з етапів обробки ванної — з’єднання всіх елементів сантехніки. Трудомісткий і складний етап. У цій статті ми розповімо, як швидко і без неприємних сюрпризів пройти через це.

Ефективне використання душа, ванни або туалету — ключовий момент в комфортному використанні ванної кімнати. Всі елементи сантехніки підключаються за встановленою схемою, яка в залежності від продукту може бути змінена. Нижче ми підготували керівництво до схеми виконуваних робіт. При цьому наголошуємо, що на кожному етапі установки слід перевіряти вимоги виробника, включені в докладну інструкцію.

В обсяг статті входить: підключення душа, установка ванни з кожухом, з’єднання умивальника з тумбою і установка унітазу з вертикальним зливом.

1. Підключення душа

Нам знадобиться:

— рулетка, олівець для малювання, спиртовий рівень,
— розвідний ключ, плоский гайковий ключ, пістолет для силіконового компаунда, наждачний папір, свердло,
— полімерна різьблення, профілі з пророблену отворами, герметизирующий клей, набір труб із зливними фітингами, силікон — білий герметик,
— душовий піддон зі зливом, змішувач для душа, душової набір, душові стінки і кріпильні елементи,

Монтаж змішувача для душу

У змішувач для душа в першу чергу потрібно встановити два відрізки різьблення — регульовані шарніри. Спочатку обертаємо їх кінці полімерної ниткою. Це гарантує, що кран надійно прикріплений до водостоку. Намотані нитки прикручують до стіни на місці раніше виконаних отворів із зазначенням місця підготовки водної системи.

Переконавшись, що вони надійно встали на місце, можна приступати до установки наступного елемента — перехідника. Встановивши його на різьбу, підтягніть з’єднувальні елементи, контролюючи при цьому положення крана спиртовим рівнем (регулювання проводиться за допомогою рухомих сполук). Якщо ми впевнені, що кран знаходиться в правильному положенні і підходить до роз’ємів, знімаємо його. На різьбу рухомих муфт ставимо оздоблювальні розетки, а на елементи з’єднувачів змішувачів — пломби. На завершення закріплюємо кран гайками прямо на кріплення, розміщений в стіні. Спочатку затягніть їх силою рук, потім гайковим ключем — чверті обороту вистачить, щоб вони як слід.

Кріплення насадки для душа

Щоб точно визначити положення трубки, варто відзначити її курс, наклеївши паперовою стрічкою вертикальну смугу матеріалу — рівно від центру лінії відводу. Звичайно, спочатку заміривши його спиртовим рівнем.

Просвердлюємо два отвори — під душові насадки. Тепер ми можемо відклеюватися стрічку. Вставте дюбелі в підготовлені отвори, підігнані до поверхні. Прикрутіть кронштейн для душа і замкніть верхню і нижню частину штанги. Одягти заглушки на саморізи.

малечі

Після вирівнювання душового піддону і регулювання ніжок вони повинні прилягати до землі. Помістіть дитячий басейн в місце призначення, а потім знову перевірте стан всіх ніжок за допомогою спиртового рівня.

Встановлюємо водостоки. Надягаємо прокладку на слив і прикручуємо зливний отвір. Ми використовуємо силікон для з’єднання зливних елементів шлангом, а також каналізаційної труби. Герметизуємо вставлену в шланг втулку і загладжуємо з’єднання силіконом — повторюємо дію на обох кінцях шланга.

Одягніть на втулку оздоблювальний елемент, кільце і прокладку і все це підключіть до зливного отвору.

Встановіть дитячий басейн якомога ближче до зливу. Обточуємо кінці шланга і випускний патрубок, після чого змащуємо їх клеєм. Підключаємо і чекаємо, поки він висохне — тривалість зазвичай вказується виробником на упаковці товару.

Перевіряємо на витоку. Якщо все в порядку, ставимо душову на остаточне місце, попередньо покриваючи силіконом стінки піддону, що примикають до стіни.