Місця для установки зливу і сифона робляться в ванні на момент покупки.
Місця для установки зливу і сифона робляться в ванні на момент покупки.

Перед тим, як встановити зливну трубу в ванну — не забудьте поставити на неї прокладку. Він повинен ідеально входити в отвір — тільки тоді забезпечить герметичність. Одягніть на сифон не менше міцну прокладку і прикрутіть все це справа до зливу. Спочатку вручну, потім кільцем.

Потім вставляємо другий сифон в отвір ванни і ставимо на ванну. Повертаємо механізм управління пробкою і защелкиваем кнопку зливу.

Нарешті, підключіть шланг ванни до сливу і отвору ванни. Зливний шланг, як і в випадку з душем, герметизується гільзою, змащеній силіконом, обов’язково з обох кінців. На підготовлених таким чином кінцях шлангів затягніть монтажні кільця і ​​надіньте прокладку.

Відшліфуйте зовнішні частини шланга і зливної труби і змастіть їх клеєм. Підключаємо все це справа, вставивши шланг в зливну трубу і перевіривши на герметичність.

Коли водостічна система повністю підключена, видавлюємо силікон на плінтуси і ставимо на них ванну.

обшивка ванни

Щоб краю обшивки добре підтримувалися, спочатку прикріпіть дві металеві ніжки до підлоги і краю ванни. Просвердлюємо отвори і вставляємо в них дюбелі. Як завжди підганяємо їх під обраний субстрат. Кожух кріпиться до ванни, прикріплюючи його до дюбелів.

Як тільки кожух буде на місці, ми можемо приступити до виготовлення силіконового ущільнення навколо ванни. Видавіть невелику кількість силікону, а потім протріть його по краю вологим пальцем.

Готовий. Отже, давайте перевіримо герметичність установки, акуратно відкрутивши кран на змішувачі.

Зверніть увагу, в нашому прикладі ми зробили ставку на збірку вже готового корпусу для ванни. Тим часом, ви також можете зробити інші типи житла, наприклад, мозаїку або плитку.

Збірка ванн даного типу з виготовленим вручну кожухом зазвичай виконується на вставках з пінополістиролу.

3. З’єднання умивальника з тумбою.

Нам знадобиться:

— рулетка, олівець для малювання, спиртовий рівень,
— розвідний ключ, плоский гайковий ключ, пістолет для силіконового компаунда, наждачний папір, дриль, плоска викрутка і зіркоподібна викрутка,
— полімерна різьблення, герметизирующий клей, силікон, — білий герметик,
— шафа з умивальником і кран, сифон, зливна труба, зливний отвір,

буфет

Ставимо шафа на кінцеве місце збірки. Намалюйте на стіні місця кріплення меблів та, прибравши шафа, вкрутіть дюбелі в стіну. Прикріпіть монтажні пластини до шафи і закрутіть шурупи, а потім поставте меблі на призначене місце, пробивши кріпильні штифти. Шафа тепер на своєму місці.

раковина

Пропустіть шланги, що живлять змішувач, через отвір в раковині. Потім вставте в нього прокладку і кріпильний кільце, притримуючи шланги іншою рукою. На шланги надягаємо гайки, прикручуючи їх вручну. Встановіть кран в остаточне положення і заблокуйте гайки ключем. Вставте зливний отвір в раковину. Одягніть на нього прокладку і затягніть все це справа гайковим ключем.

Підготовлений умивальник можна поставити на шафу, кути якого попередньо покрити силіконом.

Підключіть шланги до крана на впускних отворах для води, спочатку акуратно затягніть рукою, потім затонув гайковим ключем. Прикрутите сифон до зливного отвору, надівши на нього прокладку.

Підключаємо зливні елементи, закривши кінці шлангів силіконом. Схему збирання робимо з обох кінців. На кінці одного боку шланга надягаємо кільце і прокладку. Піднімаємося до отвору. Потім прикріпіть коліно, затягнувши його до зливу, і вставте в нього інший кінець шланга (зачищений наждачним папером). Перед з’єднанням нанесіть клей на обидві частини.

Якщо протікання немає, то простір між стіною і раковиною можна закрити силіконом. Потріть силікон вологим пальцем і видаліть надлишки силікону вологою тканиною.