Підключення унітазу до вертикального сливу.
Підключення унітазу до вертикального сливу.

Нам знадобиться:

— рулетка, спиртовий рівень, ніж,
— плоский гайковий ключ, пістолет для силіконової маси, наждачний папір, дриль, зіркоподібна викрутка, різаки для ПВХ, різак для ПВХ, молоток,
— клей для ПВХ, клапани, кожух, труби і з’єднання, зворотний клапан,
— цистерна, унітаз, сидіння для унітаза,

Установка промивного механізму

Вставте промивний механізм в саме великий отвір, попередньо застосувавши прокладку. Помістіть бачок на чашу і іншу прокладку. Вставте болти і гайки в два видимих ​​отвори, помістіть бачок в таз і скрутіть деталі пластмасовими гайками. Цистерна не повинна гойдатися.

Потім ми встановлюємо поплавок справа або зліва від бачка. Одягаємо кришку і вставляємо промивний механізм в отвір угорі.

У підлозі нашої ванній є каналізаційна труба, в яку ми вставляємо гумове ексцентрикове з’єднання. Вставте вертикальний вихід чаші в гумову трубку, зазначивши місця для кріпильних гвинтів. Переносимо ширину черепашки на підлогу по гвинтовий лінії. Просвердлюємо і вставляємо дюбелі, відповідні конструкції підлоги.

Знову ставимо унітаз. Закручуємо саморізи торцевих ключем так, щоб чаша стояла повністю нерухомо. Ставимо заглушки на саморізи.

Закріпіть унітаз гвинтами і смушковими гайками.

Бачок кріпиться до клапана за допомогою гнучкого шланга. З’єднання чаші з підлогою можна покрити силіконом, але це не обов’язково.

Увага!

При кожній проведеної установці пам’ятайте про гарну герметичності з’єднань, через які буде текти вода. Затоплення ванної кімнати зазвичай обходиться досить дорого, особливо якщо вся установка виходить з ладу.