Оздоблення — Як добитися ефекту  деревини
Оздоблення — Як добитися ефекту  деревини

Категорія: Плями

Ретро стиль завжди в моді. Один з найпопулярніших декоративних стилів для створення антикварного інтер’єру — Шеббі шик, що поєднує в собі сучасність з елементами ретро. У ній використовується, в тому числі, метод побілки меблів, завдяки чому вона набуває неповторний і затишний характер.

Побілені меблі можна зробити зі старих шаф і стільців, але для цього підійде і нові меблі, яка після відповідної обробки буде виглядати як антикваріат. На нашому ринку багато компаній, які пропонують свої послуги в області відбілювання, але ми крок за кроком пояснимо, як відремонтувати улюблений стіл самостійно.

Підготовка сировини до фарбування

Спочатку ми повинні очистити меблі від фарби або лаку, які були нанесені раніше, щоб ми могли безперешкодно наносити приготовані нами речовини. Для цього найкраще використовувати наждачний папір, але якщо нам потрібно позбутися від масляної фарби зі столу, то краще використовувати скребок і столярний ніж. Після цього процесу також варто заглядати шліфувальною машиною всю поверхню, щоб деревина була гладкою і краще вбирала нову фарбу.

Перший шар фарби

Перший шар фарби наносимо тільки там, де повинні бути потертості, тобто в основному по краях. Він буде естетично просвічуватися з-під білої емульсії, завдяки чому ми створимо враження обшарпаної меблів. Тому варто покрити поверхню більш темною фарбою — найкраще вибрати один з відтінків коричневого, адже він буде асоціюватися з природним кольором деревини.

Захист крайок від білої фарби

Щоб біла фарба не покривала надовго підготовлені раніше краю, покрийте їх воском — можна з успіхом використовувати звичайну свічку, яка залишить наліт, що перешкоджає всмоктуванню емульсії.

правильне відбілювання

Коли наш стіл, шафа або стілець пройшли більш ранні етапи підготовки, ми можемо приступити до їх правильному фарбуванні білою фарбою. Наступні шари фарби слід наносити після висихання попередніх — так ви уникнете плям і рівномірно розподіліть речовина. Якщо в нашому предметі меблів багато прикрас, то варто використовувати тонку щітку, яка легко доставить до важкодоступних куточків і тріщин.

створення саден

Коли меблі придбає однорідний колір і повністю висохне, можна приступити до утворення потертостей. Ця операція проста, тому що все, що нам потрібно, — це невеликий ніж. Чистки виробляємо тупим боком в тих місцях, де попередньо завдали коричневий колір і шар воску. Однак робити це потрібно дуже обережно, щоб не відклеїлося більше покриття, ніж планувалося. Шкребу краю до отримання задовільного ефекту.

заключна робота

Коли наш предмет меблів буде готовий, ми можемо розгладити його наждачним папером, щоб видалити виступаючі фрагменти фарби. Нарешті, варто покрити все це безбарвним лаком, який допоможе нам зберегти отриманий ефект на довгий час.