Як позолотити предмети інтер’єру
Як позолотити предмети інтер’єру

Категорія: Спреї, Лаки

Реставрація предметів домашнього вжитку найчастіше обмежується їх перефарбування або декоруванням в техніці декупаж. Однак ми можемо піти ще далі і надати старим предметів, які лежать на дні підвалів, нове світіння — золоте. Як це зробити самостійно?

Всі дерев’яні елементи можуть бути позолочені, наприклад, фоторамки або фоторамки. Золотого ефекту ми добиваємося за допомогою так званого металевий слід. Це не що інше, як лусочки золота, срібла, бронзи або міді. Для золочення обраного вироби вам також знадобляться: гострий ніж, фланелева тканину, невелика пензлик, масляна грунтовка, поліроль або ювелірний оксидування і губка.

Золочення дерева покроково

Починаємо роботу з підготовки металевих пластівців, які розгортаємо і нарізаємо до потрібного розміру. Після цього протираємо ніж ганчірочкою.

Потім покрийте дерев’яну поверхню тонким шаром масляної грунтовки і почекайте,

поки дещо не підсохне. Після цього ми зможемо почати наносити на дерево лусочки, схожі на золото.

Оскільки ми будемо наносити їх на декоровану поверхню за допомогою кисті, найкраще провести нею по синтетичної тканини, щоб уникнути статичної електрики. Потім зрушує окремі шматочки металевого сліду і акуратно притискаємо їх до землі. Наша робота майже готова — залишилося тільки покрити позолоту лаком, який можна нанести кілька разів для кращого ефекту.

Однак, якщо ми хочемо, щоб наша річ була стилізована під состаренное золото, перш ніж покривати її фінішним шаром, використовуйте розбавлені оксиди для ювелірних виробів. Наносимо точково невеликий губкою, а через кілька секунд змиваємо водою. Нарешті, завершуємо ефект поліруванням.

Також можемо позолочені інші, не тільки дерев’яні, елементи обладнання. Найшвидший спосіб зробити це — використовувати швидковисихаючу аерозольну фарбу золотистого кольору. На вибраний об’єкт, наприклад, чашку, тарілку або свічник, можна наклеїти липку стрічку, щоб позначити візерунок, який прикрасить декорований елемент. Наостанок варто використовувати спеціальний затверджувач фарби, який збереже декоративний ефект.