Яке вікно для вологих приміщень
Яке вікно для вологих приміщень

Категорія: Вікна

Вікна — незамінний елемент кожного будинку і квартири, що також пов’язано з великими витратами. Оскільки вони покликані служити нам довгі роки, варто вибирати їх так, щоб вони виконували свою функцію якнайкраще. Щоб це сталося, адаптувати їх до кімнат, в яких вони будуть встановлені. Які вікна вибрати для приміщень з підвищеною вологістю?

Мансардні вікна в мансардних приміщеннях дозволяють їх вентиляцію та освітлення. Технологія, за допомогою якої сьогодні виготовляються вікна цього типу, дозволяє вибирати продукти, оптимально відповідні нашим потребам — безпечні та зручні у використанні. Це дозволяє адаптувати параметри вікон до умов конкретних приміщень. Вони різні в спальні або дитячої, а також на кухні або у ванній.

Належна вентиляція — це основа для відводу зайвої вологи з відкритих приміщень. Механізми вентиляції, що працюють в нашому будинку, повинні бути доповнені відповідними вікнами, які є одним з найважливіших елементів повітрообміну в наших інтер’єрах. Вони особливо важливі в тих приміщеннях, де утворюється набагато більше водяної пари, ніж в інших інтер’єрах, і це стосується і мансардних вікон.

Характерною особливістю мансардних вікон, розташованих в площині даху, є їх стійкість до дощовій воді. Однак моделі, які є елементами кімнат, наприклад, кухні та ванні кімнати, згадані вище, також повинні бути стійкі до вологи, яка утворюється в інтер’єрі. В іншому випадку термін їх служби буде сильно обмежений. З цієї причини виробники мансардних вікон пропонують вироби, розроблені спеціально для приміщень з підвищеною вологістю і температурою повітря.

Такі вікна зазвичай роблять з дерева або ПВХ .. У першому випадку вони додатково покриваються захисним шаром поліуретану (наприклад, потрійним шаром лаку). Вікна з ПВХ міцні і стійкі до корозії, вони не вбирають вологу і зазвичай легко чистяться, що є ще однією перевагою. Неодмінним елементом таких вікон також є мікровентиляція або повітрозабірники — вони дозволяють повітрю циркулювати без необхідності відкривати вікна, що приносить багато користі, особливо взимку.

Різноманітність пропонованих моделей мансардних вікон цього типу настільки велике, що дозволяє підібрати продукцію, призначену для приміщень з періодично підвищеною вологістю і інтер’єрів, де її рівень підвищений повсюдно.