Яку шпаклівку вибрати
Яку шпаклівку вибрати

Категорія: Гіпсові шпаклівки, Шпаклівка

Шпаклівка незамінна при будь-яких ремонтах. Завдяки тому, що, в залежності від потреб, він заповнює отвори в стінах або дереві, і його застосування дуже просте, його можна використовувати в багатьох місцях в нашому будинку і навіть в гаражі. Що потрібно знати, перш ніж замазка, якою ми користуємося найчастіше, піде в рух?

Шпаклівка — це матеріал, яким заповнюємо порожнини. Залежно від матеріалу, який ми хочемо доповнити, ми можемо використовувати його для потрісканої, засохлої деревини, дірок і порожнин в стінах або для ремонту кузова автомобіля. Інгредієнти будуть різні, але принцип дії
той же — поєднання відповідного наповнювача зі сполучною і хімічних добавок, що поліпшують властивості шпаклівки, допоможе нам не тільки заповнити борозенки і вм’ятини, але і відшліфувати поверхню. так що деформації більше не видно.

Незалежно від того, чи буде це стіна вітальні, кузов автомобіля або дерев’яна балка, що підтримує антресоль, тріснуту через занадто сухого повітря — ми робимо те ж саме з кожним з цих матеріалів. Необхідно видалити незакріплені фрагменти, протерти поверхню, відмити від бруду і забруднень і ретельно висушити. Завдяки цьому ми можемо бути впевнені, що порожнини будуть назавжди закриті матеріалом.

Якщо наша мета — заповнити пустоти на стінах в приміщеннях, які часто бувають вологими, найкращим рішенням буде цементна шпаклівка. Він міцний і стійкий до перепадів температур. У зв’язку з тим, що сірий відтінок одного з її видів буде видно навіть при двох шарах фарби, для інтер’єрів краще підійде біла шпаклівка. Для висихання буде потрібно багато часу, але завдяки цьому він буде дуже стійкий до механічних пошкоджень.

Для сухих приміщень, наприклад, вітальні, спальні або дитячої, більше підійде полімерна шпаклівка. У порівнянні з цементом, він більш гнучкий і дозволяє стіні, на яку він кладеться, дихати. Ви можете використовувати його до тих пір, поки він буде вологим, додавши відповідну кількість води, вказане виробником. Цей вид шпаклівки можна використовувати і для гіпсокартону.

На відміну від шпаклівки для стін, яку можна покрити шаром фарби або шпалер, дефекти в деревині більш складні, тому що буде складно вибрати правильний колір шпаклівки в залежності від кольору деревини. Дійсно, виробники надають нам безліч варіантів заповнення щілин (наприклад, береза, дуб, бук, вільха), але ми не будемо впевнені, що їх пропозиція буде відповідати решті паркету або вагонки. Однак в цьому випадку ми можемо самі підготувати потрібний матеріал, якщо заздалегідь зберемо пил з дерева (деякі подрібнювачі оснащені спеціальною ємністю для збору тирси і частинок оброблюваного матеріалу) і з’єднаємо його з відповідним клеєм. .

Таким чином, ми створимо для нашої деревини ідеальну штукатурку, яку зможемо використовувати, не побоюючись, що втрати після їх герметизації будуть помітні. У цьому випадку ми можемо покрити шпаклівку тільки безбарвним лаком, при цьому колишні порожнині не буде видно. Замість лаку також з успіхом можна використовувати морилку, віск або фарбу. Перед цим поверхню слід відшліфувати наждачним папером і акуратно видалити пил.