Як оновити бетонну підлогу?
Як оновити бетонну підлогу?

Категорія: Бетонні стяжки

Бетон — це позачасовий матеріал, який в останні роки все частіше з’являється в сухому вигляді не тільки в гаражних приміщеннях. Однак, незалежно від того, де він знаходиться, бетонну підлогу схильний багатьом видам пошкоджень. Після багатьох років експлуатації на ньому з’являються тріщини або нерівності. Як з ними впоратися, щоб знову вдихнути життя в бетонну підлогу?

вирівнювання

Це одна з найбільш часто використовуваних ремонтних процедур, виконуваних з використанням спеціальних вирівнюючих розчинів, включаючи мінеральні та смоляні розчини та — все більш і більш популярні — самовирівнюючі склади. Завдяки їх використанню можна швидко ефективно вирівнювати нерівності підлоги, в тому числі за межами будівель.

Мінеральні розчини ідеально підходять для ремонту підлог, схильних до більш інтенсивного руху пішоходів і автомобілів. Тому їх часто використовують для вирівнювання і вирівнювання поверхонь гаража, а також для підвищення водонепроникності підлог терас і балконів. Смола характеризується виходом високою стійкістю до ударів, стирання і тиску транспортних засобів, тому вони часто використовуються для ремонту поверхні у великих складських приміщеннях. Самовирівнювальні суміші бажані там, де необхідно ідеально вирівняти, вирівняти та зміцнити підлогу, в основному перед його обробкою, наприклад плиткою або панелями. Їх неоціненне перевагу — мимовільне лежання на поверхні під дією сили тяжіння.

Оскільки після тривалого використання на бетонній підлозі практично неминучі ушкодження у вигляді вм’ятин і тріщин, їх варто відремонтувати, коли вони навіть не більше. Це правда, що ми можемо ефективно усунути незначні пошкодження такого типу навіть за допомогою мінеральних вирівнюють розчинів, але ми повинні зосередитися в першу чергу на спеціальних наповнювачах, які можна легко знайти на полицях магазинів. Часто вони випускаються у вигляді рідини, яку дуже легко нанести на пошкоджені ділянки.

Шліфування та полірування

Це, в свою чергу, обробки процесів, використання яких об’єднує безліч переваг. Полірування з іншого боку, це процес, який дозволяє як ефективному знищенню пошкодженого верхнього шару, а затвердіння бетонна підлога і зробити блиск.