Кот-безпечний будинок
Кот-безпечний будинок

Категорія: Вікна

Знавці котячої природи напевно знають, наскільки цікаві ці тварини. Для деяких людей це домашні тварини, яких набагато зручніше містити, ніж собак, тому що їх не потрібно виводити. Оскільки кішки можуть проводити все своє життя в приміщенні, було б непогано зберегти його в безпеці. Ось на що варто звернути особливу увагу.

Сітчасті вікна / балкони — як ми вже згадували, кішка може бути типовим домашнім тваринам, і один із способів, яким вона проводить час, — це сидіти на підвіконні або балконі і спостерігати за навколишнім світом.
Через сильний мисливського інстинкту незахищені вікна або балкони можуть виявитися дуже небезпечними для нашого вихованця. Досить мухи або птиці, щоб зацікавити кішку, щоб вона зосередилася тільки на потенційного видобування, не замислюючись про безпеку. Краще рішення в цьому випадку — сітка вікон та балкону. Сітка повинна бути досить міцною, щоб витримати можливу вагу кішки. Добре б створити сітку хоча б одного вікна — того, яке ми відкриваємо найчастіше. Тоді ми будемо впевнені, що коту не грозить падіння з висоти.

Похилі вікна — може здатися, що нахил вікон зверху вирішує вищевказану проблему. А кішки дуже спритно і охоче лазять по віконних рам. Вони можуть не тільки випасти, а й потрапити головою в відкрите вікно, що в кінцевому підсумку може призвести до їх смерті.

Електричні кабелі — будь-які кабелі, що знаходяться в межах досяжності кішки, становлять потенційну небезпеку. По-перше, кішка може гризти провід під напругою, а по-друге, в запалі гри вона може заплутатися в ньому і задихнутися. Так що не забудьте добре заховати або захистити всі електричні кабелі.

Мотузки для рулонних штор — мотузка для підвішування — справжній атракціон для більшості кішок. Це також загроза, тому що кішка може заплутатися в ній і, як у випадку з електричними проводами, задихнутися.

Дрібні предмети, наприклад, голки, нитки, поліетиленові пакети — все дрібні предмети, які ми звикли тримати на увазі, привабливі і в той же час небезпечні для кішки. Вони загрожують вдавитися або, в разі проковтування тваринам, зажадають хірургічного втручання. Всілякі пакети, поліетиленові пакети або поліетиленові пакети, в яких кішка може задихнутися, також становлять велику небезпеку. Тому необхідно стежити за тим, щоб такі предмети правильно зберігалися, щоб вони були повністю недоступні для наших тварин.

Отруйні рослини — багато рослин, що вирощуються в наших будинках, отруйні для кішок. Хоча ці тварини схильні інстинктивно уникати небезпечних видів, вони можуть іноді гризти рослини, до яких у них є легкий доступ. Тому такі види, як альпійська фіалка, цикламен, фікус, азалія, пуансетія (Віфлеємська зірка) або плющ, повинні бути розміщені там, де кішка не зможе дістатися до них або повністю відмовитися від них.

Ліки — обладнання нашої аптечки — смертельна загроза для кішки. Так що тримайте його в недоступному місці і не залишайте таблетки або сиропи на столах або полицях.

Хімічні речовини — зберігати або в щільно закритих ємностях, або в оригінальній упаковці, але тільки в тому випадку, якщо ми впевнені, що кішка не потрапить в їх вміст. Використання миючих засобів може мати дуже серйозні наслідки.

Пральна машина / духовка / праска / посудомийна машина / диван — кішки люблять ховатися. Вони швидкі і непомітні, тому ми часто їх навіть не помічаємо, коли вони ховаються на дивані або в барабані пральної машини. Тут необхідна підвищена увага, і кожен раз ми стежимо за тим, щоб наш коханий не був захований в посудомийній машині, духовці або дивані.

Свічки — запалені свічки і присутність кішки становлять потенційну небезпеку не тільки для самої тварини, але і для нас і нашого майна. Ніколи не залишайте запалені свічки без нагляду, особливо якщо ваша кішка може мати до них доступ. У кращому випадку це закінчиться опіком, в гіршому — котячі ігри можуть викликати пожежу.

Туалет — цікавий кіт з радістю загляне навіть в унітаз. Однак йому досить моменту неуважності, щоб увірватися в неї і потонути. Тому не забувайте завжди опускати сидіння унітазу.

Щоб забезпечити безпеку вашої кішки, ми повинні ретельно закривати двері в кімнати, де вона може бути в небезпеці. Щоб не пошкодити елементи нашого обладнання, варто купити когтеточку для кішок, про яку вона зможе тертися своїми гострими кігтями. Також варто врахувати наявність кішки при виборі аксесуарів і елементів інтер’єру і визначитися з тим, що нам не тільки подобається, але і не становить загрози для кішки.