Догляд за металочерепицею
Догляд за металочерепицею

Категорія: Листи

Якщо дах нашого будинку покрита сталевий черепицею, то підтримку такої покрівлі в хорошому стані не вимагає від нас особливих зобов’язань. Однак варто захистити себе від будь-яких пошкоджень і швидко і ефективно реагувати на них.

Металочерепиця — це вид покрівельного матеріалу, відносно стійкий до багатьох несприятливих факторів. Чистити часто не доводиться, адже велика частина бруду випаровується з дощами, і навіть у вкрай несприятливих умовах дах не покривається мохом.
Однак це не означає, що за черепицею не слід доглядати. Варто відзначити, що на ньому навіть є подряпини, які є ідеальним місцем для розвитку і поширення іржі — тоді слід відразу ж вирішити очистити і пофарбувати ремонтної фарбою.

Коли зберегти?

Покрівлю із сталевого черепиці слід регулярно перевіряти, щоб мати можливість якомога швидше відреагувати на надмірне забруднення і дефекти, такі як подряпини, тріщини або навіть падаючі елементи. Варто проводити поверхневе спостереження раз в рік і більш ретельно перевіряти нашу сталеву черепицю кожні кілька років.

мийка

Через приблизно 5 років варто прийняти рішення про ретельного миття черепиці. Не забувайте робити це правильно, інакше ми можемо, наприклад, зробити ізоляцію, вміщену під поверхнею листа, вологою. Щоб уникнути таких ситуацій, ми повинні наливати воду зверху і збоку, уникаючи використання скребків і використання невідповідних миючих засобів. Всі використовувані хімічні речовини слід використовувати, як правило, для догляду за покрівлею — інакше ми можемо пошкодити покриття і лакофарбове покриття.

картина

Перед тим, як приступити до фарбування черепиці ремонтної фарбою, слід ретельно очистити обрану ділянку — це можна зробити, наприклад, ганчіркою, змоченою білим спиртом. Як і у випадку з миючими засобами, тут ми використовуємо тільки звичайні фарби для ремонту покриттів, які ми завжди намагаємося наносити невеликий пензлем. У разі пошкодження глибше грунтовки сталевий черепиці слід нанести два шари фарби. Якщо сліди іржі видно по всій ширині даху, найкращим рішенням буде відновлення всієї поверхні даху. Потім слід ретельно видалити корозію з допомогою шліфувальної машини з дротяною щіткою. Місця, де ще не з’явилася іржа, покриваємо антикорозійною ґрунтовкою, а потім все ретельно фарбуємо.