Заміна домашнього скла
Заміна домашнього скла

Категорія: Мансардні вікна, Вікна, Віконні молдинги

Більшість з нас знає, що багато частин нашого будинку можуть бути пошкоджені, і це може трапитися несподівано. При пошкодженні скла в домашньому вікні можна зволікати ні на мить, таку поломку потрібно усувати якомога швидше.

Чому це сталося?

Причин пошкодження скла в домашньому вікні, що змушує нас його замінити, може бути як мінімум кілька. Часто це відбувається через неправильне використання вікон, іноді через звичайного пильного погляду, коли, наприклад, скло розбивається в результаті дуже сильного протягу всередині квартири. Такий збиток також може бути викликаний зовнішніми умовами, тобто надзвичайно несприятливими погодними умовами, або може бути актом вандалізму.

професійна оцінка

Для швидкого втручання необхідно знати, які у вас вікна. В даний час вони найчастіше включають ізоляційне скло, що складається з двох або більше шибок, що забезпечують максимально можливу теплоізоляцію. З цієї причини в разі серйозного пошкодження, наприклад, розбиття скла, необхідно замінити всі частини або навіть все вікно. Якщо у нас немає експертних знань з цього приводу, завжди варто довірити оцінку стану шкоди фахівця, який зможе достовірно оцінити відповідний підхід до ситуації. Ми повинні пам’ятати, що іноді у нашого вікна може бути виробничий дефект, який викликав пошкодження, і тоді заміна скла не буде ефективним рішенням.

замовлення

Всі необхідні елементи для заміни можна замовити у виробника нашого вікна. Однак у нас є й інший варіант — покласти всю задачу на скляний завод, що має привести до швидкої і надійної заміни скла. Знайти шановну компанію зі скління, яка зможе встановити новий склопакет, не повинно бути проблемою. Такий завод може доставити скло будь-яких розмірів на нашу спеціальним замовленням.

Ти можеш зробити це сам

Замовляючи нове скло, ми зазвичай також вирішуємо, що його замінять професіонали. Однак ми теж можемо взятися за цю задачу самостійно, хоча тоді нам не буде гарантована правильна установка нового елемента. Пам’ятайте, що скління має ідеально підходити до вікна і типу використовуваних профілів.

Щоб замінити скло, видаліть старі, пошкоджені листи і зніміть смуги, здатні фіксувати скло, що можна зробити, піднявши смугу клином і злегка вдаривши по ній молотком. Знявши все планки, дуже акуратно дістаємо скло і очищаємо скребком і наждачним папером місце, де воно було. Після ретельного розгладження ставимо на це місце новий стакан і закріплюємо смужками, які прибиваємо маленькими цвяхами, щоб ефектно їх замаскувати.