З чого можна зробити підставку під телевізор?
З чого можна зробити підставку під телевізор?

Категорія: Неопрацьовані плити, Захисні плити, Профілі для плит

Нам набридли шафи, які слідують тим же тенденціям, які можуть бути у кожного вдома. А може, у нас просто закінчилися кошти на новий шафа? Спокійно. Ми можемо зробити цікаву тумбу під телевізор, не виходячи з домашньої майстерні. На що, скільки часу і з якими навичками?

Облаштування будинку своїми руками приносить власникам квартир масу задоволення. Немає нічого цікавішого і витонченіше, ніж предмет меблів, створений своїми руками і фантазією. Підставка під телевізор — це правило маленької полички. Тому будувати його не повинно бути занадто складно.

З яких?

Полку під телевізор може мати різні форми. Самий екологічний варіант — палітра. Зазвичай вони йдуть в піч. Так чому б не використовувати їх?

Використовуючи один або два з’єднаних разом піддону, ми можемо створити стіл в дуже сучасної версії, що відбиває індустріальний характер інтер’єру горищ. Цей стіл може мати традиційний колір дерева або незвичайний колір, наприклад червоний, зелений, синій. Все залежить від нашої винахідливості.

Ще одним сировиною для створення тумби під телевізор може стати старий чемодан, який тепер замінили модним валізою на коліщатках. Магія старих валіз полягає в металевій оббивці і шкіряній палітурці. Телевізор, який спирається на такий чемодан-шафа, стане цікавим доповненням інтер’єру в стилі гламур.

Тумба під телевізор зі старого буфету або Шифонер? Чому ні. У будівельних магазинах ми можемо знайти багато продуктів, які використовуються для відновлення старих дерев’яних поверхонь наших меблів. Ми будемо використовувати їх, наприклад, як елемент стилю Шеббі-шик, який, до того ж, назавжди освоїв стиль облаштування наших квартир. Меблі, оброблені під старовину домашніми методами, набагато популярніше сучасних меблів — холодної і системною.

Переробка старих меблів дає їм друге життя, уявлення про інше тренді — вінтажному. Цей дизайн інтер’єру заснований на стилі 1950-х і 1960-х років.

Або, може бути, що-небудь для книжкових хробаків, книги яких займають кожен куточок будинку? Стіл з товстих енциклопедій, увінчаний, наприклад, дерев’яною стільницею, буде ставитися до життєвого захопленню господаря будинку — читання.