Як організувати кухню після переїзду?
Як організувати кухню після переїзду?

Після переїзду кухня повинна стати вашим першим сферою діяльності, щоб ви могли почати готувати їжу. Простір має бути функціональним, організованим і комфортним. Це може бути складно в невеликих кухонних приміщеннях або кухнях з невеликою кількістю стільниць або невеликими складськими приміщеннями.

підготувати кухню

Якщо ви переїжджаєте в новий будинок, висока ймовірність, що він не був очищений належним чином. Перш ніж дістати що-небудь з коробки, добре вичистіть нову кухню.

Зосередьтеся на місцях, куди ви будете ставити посуд, столові прилади, склянки і каструлі. По можливості використовуйте ганчірки, щоб створити свіжу, легко протирати поверхню на полицях і внутрішніх ящиках.
Переконайтеся, що ваші стільниці і раковина також чисті.

Якщо ви ще цього не зробили, знайдіть час, щоб пройтися по кухні. Уявіть, що ви займаєтеся своїми звичайними справами. Де ви зазвичай берете чистячі засоби, підставки для буфетів, каструлі, сковороди або ножі? Вивчивши кілька звичайних кухонних дизайнів, ви отримаєте краще уявлення про те, які предмети слід туди помістити.

Збери свої коробки

Якщо ви ретельно промарковані коробку, щоб відобразити її вміст, ви повинні мати досить гарне уявлення про те, що містить кожна коробка. Якщо ви не впевнені, відсортуйте кожне з них, розпакуйте більші предмети і підведіть підсумки того, що вам потрібно впорядкувати і впорядкувати. Це важливо зробити в першу чергу, щоб переконатися, що вам не доведеться знову переміщати предмет після того, як ви покладете його в шафу або ящик.

почати розпакування

Оскільки раковина є найбільш часто використовуваної областю, а плита займає друге місце, оцініть простір шафи і ящика навколо раковини і плити. Зверніть увагу на місця зберігання, які є найближчими і найбільш доступними до цих областей, пам’ятаючи, що буде складно дістатися до чого-небудь, що знаходиться набагато вище рівня очей.

Почніть розпаковувати найважливіші предмети, якими ви користуєтеся щодня, і розміщуйте їх в доступних місцях в порядку убування. Наприклад, столові прилади будуть доступні кілька разів на день, тому покладіть столові прибори в ящик праворуч від раковини (якщо ви правша), потім покладіть ганчірки в наступний ящик або, може бути, ваші книги рецептів. в ящику нижче того, де лежать рушники.

Розставте свої предмети в залежності від частоти використання

Описаний раніше метод сортування застосуємо і до простору в шафі. Тарілки, чашки, склянки і миски для пластівців, які будуть використовуватися щодня, слід розміщувати на полицях на рівні очей або нижче. Менш використовувані предмети можна розмістити за більш використаними предметами або на полиці вище.

Зберігайте каструлі та сковорідки біля плити з кришками. Висувні ящики під поверхнею також можна використовувати для зберігання більших предметів, які не можна використовувати в повсякденному житті, наприклад листів, сковорідок або посуду.

Зберігайте невикористані предмети в шафах над холодильником або плитою. Більш важкі предмети слід зберігати на полицях у статі. Вони будуть більш доступні, і вам не доведеться турбуватися про те, що вони впадуть.

Зберігайте токсичні речовини в важкодоступних місцях. Якщо у вас є маленькі діти, зберігайте всі засоби для чищення в шафах, що знаходяться високо від них. В іншому випадку мило, миючі та чистячі засоби можна зберігати під раковиною.

Якщо у вас є маленькі діти, ви можете бути впевнені, що деякі предмети, наприклад пластикові стаканчики і тарілки, легко доступні. Якщо дорослий в вашому домі невисокого зросту або користується інвалідним візком або коляскою, переконайтеся, що він зможе дістатися до необхідних речей.

Рідко використовувані предмети

Хороший посуд, фарфор та інші предмети для урочистих випадків можна зберігати в буфеті, фуршеті або в важкодоступних шафах. На деяких кухнях дуже високі шафи надають місце для зберігання речей, дістатися до якого можна тільки за допомогою табурета. Зберігання делікатних предметів в стороні забезпечить їх безпеку.

Організуйте свою комору

Зберігайте консерви і сухі продукти в коморі або подібному місці окремо від посуду, каструль і сковорідок. Прянощі можна зберігати біля плити. Ви можете віддати перевагу ящик для спецій; маркування банок зверху дозволяє швидко знайти потрібні спеції. Інші варіанти включають візки для спецій, які лежать на стільниці, або стелажі, що висять над плитою. Тільки пам’ятайте, що спеції потрібно зберігати в сухому прохолодному місці, щоб вони не втрачали свіжості.

Відповідно до ваших потреб

Провівши кілька тижнів вдома, ви, ймовірно, визначитеся з формою приготування, сервіровки і прийому їжі. Як тільки ви відчуєте себе комфортно, переконайтеся, що ваш перший раунд організації пройшов добре. Ви дійсно можете отримати все, що вам потрібно? Ви вибрали досить великий ящик для кухонних гаджетів або вони переповнені? При необхідності буде проведено реорганізацію.