На що звертати увагу при виборі меблів для вітальні?
На що звертати увагу при виборі меблів для вітальні?

До вибору меблів для вітальні потрібно уважно ставитися, адже це вітрина господарів. Вони показують свій смак і звертають увагу на якість і довговічність. Вибирайте ті, які прослужать довгі роки. При перегляді пропозицій меблевих магазинів може піти обертом. Тому в статті нижче ми даємо поради, які допоможуть вам прийняти рішення.

Вітальня — одна з найбільш представницьких частин будь-якого будинку. Отже, його потрібно прикрашати з особливою ретельністю. Меблі для вітальні задає певний напрям декору всієї кімнати. Всупереч зовнішнім виглядом, з меблями не все так просто. Йдеться про правильну організацію простору і, звичайно ж, виборі обладнання.
Розмір кімнати

Точні розміри кімнати є ключовим фактором при меблюванню цієї частини будинку. Салони великої площі пропонують широкий спектр можливостей, але коли у нас є салон меншого розміру, вам потрібно зосередитися на його функціональності. Маленька вітальня може бути захаращена неадекватною облаштуванням. Тому в цьому випадку не слід вибирати меблі, яка буде займати цінне простір. Замість великого дивана з бортиками краще поставити такий, який не займатиме багато місця. Меблі не повинна бути громіздкою і візуально зменшувати кімнату. Якщо вітальня велика, то можна збожеволіти і вставити великий куточок. Сьогодні існує безліч моделей з різними компонуваннями і розмірами.

Діти і домашні тварини в будинку

Зовсім інакше вибір меблів для вітальні виглядає, коли в будинку є діти і домашні тварини. У випадку з дітьми найважливішим питанням є безпека. Замість того, щоб заклеювати куточок ізолентою, що оберігає малюка від заподіяння шкоди самому собі, краще вибрати предмет меблів округлої форми. Дивани і крісла також краще оббивати, ніж робити з твердих порід дерева. Також слід звернути увагу на висоту. Чим він нижчий, тим більша ймовірність того, що ваша дитина залізе на них, але не поранитися, якщо впаде з них.

Не менш важливий і сам матеріал. Матові темні шафи буде складно чистити, так як на них весь час буде видно маленькі ручки. Тому меблі повинна мати колір і поверхню, які можна легко мити .. Шкіряний диван буде поганий, навіть фатальний ідеєю. Уява маленьких художників не знає кордонів. Тому спробуємо вибрати матеріали, які легше чистити. Сама кушетка теж важлива. Для подушок краще мати наволочки на блискавці, щоб їх було легше мити пізніше, замість того, щоб викликати команду чистити м’які меблі.

Якщо в будинку живуть домашні тварини, то меблі для вітальні слід вибирати, виходячи з тих же критеріїв, що і для дитячої. Краще відмовитися від шкіряних меблів або подібних їй матеріалів. Для кішок такий матеріал — справжня середовище для притуплення кігтів. Безумовно більш безпечним варіантом буде обрізка, але ніяка. В ідеалі це має бути тканина переплетення, щільна і міцна. Такі меблі дуже складно зруйнувати. Добре подумати про грязеотталкивающей тканини, завдяки якій ви зможете легко видалити будь-які забруднення. Хутряні матеріали — це однозначно погана ідея, так як від решти волосся буде складно позбутися.

Колір теж має значення. Уникайте квітів, за якими важко доглядати, таких як білий або пастельний. Відтінки сірого будуть набагато краще, навіть з більш темною палітри.