3 швидких способу освіжити старі меблі.
3 швидких способу освіжити старі меблі.

У вас вдома є стара стінка, яка вже трохи застаріла, і ви не можете дозволити собі купити нову? Не хвилюйтеся, є прості і дешеві способи освіжити вашу меблі і повернути їй велич. В даний час шафи, комоди, письмові столи і крісла переживають справжній ренесанс. Мати таку старі меблі дуже модно.

Найбільш частими проблемами, які згодом з’являються на поверхні меблів, є потертість та вицвітання. Шафи виглядають блідими і непривабливими. Відновити їх інтенсивний колір і сяйво можна всього за кілька годин. Дізнайтеся, як дешево оновити старі меблі.

Саморобні способи освіжити старі меблі.

Прості і дешеві методи відновлення світіння старих шаф, комодів, столів і стільців включають.

Чай.

Звичайний чорний чай врятував багато знебарвленою, вицвілій і вицвілій меблів. Просто залийте 2-3 великих ложки чаю в 200 мл води і заварюйте під кришкою близько 30 хвилин, і отриманий дуже міцний настій обробить меблі, яка потребує ремонту.

Змочіть ватяний диск або невелику бавовняну тканину чаєм і час від часу протирайте їм всі меблі. Потім дайте йому висохнути і повторіть процес. Ви можете робити це навіть кілька або кілька разів поспіль, в залежності від бажаного відтінку.

Цей метод підходить для меблів в відтінках від солом’яного, коричневого та червоного дерева до чорного. Ефект тонування стійкий і виглядає дуже природно. Така процедура повністю безпечна, тому з якого б предмета меблів не був зроблений, чай йому точно не зашкодить.

Олія.

З роками деревина, фанера або дошка, з яких робили шафи або комоди, поступово сохнуть. Це негативно позначається як на кольорі, так і на структурі поверхні меблів. Ця проблема допоможе нам позбутися від масла.
Мастило меблів маслом — це перевірений метод догляду та ремонту, застосовуваний століттями. Ви можете використовувати практично будь-яке масло, наприклад:

соняшник
рапс
оливкова олія,
лляна олія,
конопляну олію,
кокосова олія.

Як і у випадку з чаєм, умочіть ватний диск або тканину в масло і ретельно протріть їм всю поверхню меблів. Ви відразу помітите ефект освіження меблів, поглиблення її кольору і сяйва поверхні. Однак варто повторити всю процедуру ще один-два рази протягом декількох днів.

Фарба.

Якщо поверхня предмета меблів сильно пошкоджена, має нерівний колір або відшаровується фарба або лак, то єдине рішення — перефарбовувати. Сходіть в найближчий магазин у відділі фарб і знайдіть плями і фарби, призначені для фарбування меблів, і виберіть відповідний колір. Якщо поверхню ваших меблів нерівна і відшаровується стара фарба, не забудьте також купити наждачний папір.

Потерши меблі за місцем наждачним папером, ви видалите непривабливий пошкоджений верхній шар стінового шафи. Потім ретельно очистіть поверхню від пилу і приступайте до фарбування. Меблі дуже легко фарбувати. Найкраще, якщо ви використовуєте для цього невеликий малярний валик або маленьку кисть. Дотримуйтесь рекомендацій виробника фарби, морилки або лаку, які ви використовуєте, і меблі буде виглядати як нова.

Після фарбування нічого не кладіть на меблі, поки вона не висохне і добре провітріть квартиру запахом фарби.

Відновити старі меблі до її колишньої величі нескладно. Все, що вам потрібно, — це трохи бажання і кілька годин вільного часу. Якщо у вас є сумніви щодо того, який метод найкраще освіжити зовнішній вигляд вашої меблів і як його застосовувати, пошукайте відеоуроки в Інтернеті. Ви знайдете багато корисних порад з цього приводу на YouTube. З ними варто познайомитися, щоб отримати кращий ефект.