Перемички для вікон незвичайної форми
Перемички для вікон незвичайної форми

Категорія: Вікна, перемички

Інтер’єри наших будинків різноманітні вікнами незвичайної форми. Вони ідеально поєднуються з обстановкою просторій вітальні або сучасного офісу. Також великі і незвично засклені вікна освітлюють кімнати мансарди. Чи варто планувати для їх складання незвичайні перемички?

Вікна химерної форми виглядають цікаво і вносять різноманітність в інтер’єр. Однак їх установка трохи складніше, ніж традиційні квадратні або прямокутні вікна. При їх кріпленні велике значення має використання відповідної перемички, тобто елемента, що підтримує конструкцію будівлі безпосередньо над віконними і дверними отворами.

Перемички через свого розташування зазвичай піддаються великим навантаженням. Тому матеріал, з якого вони будуть зроблені, повинен бути дуже міцним. Але це ще не все — для того, щоб вікно зберегло свої цінності і енергозберігаючі властивості, перемичка повинна відрізнятися високою теплоізоляцією, яка буде аналогічна параметрам стіни будівлі.

У вікнах незвичайної форми перемички іноді бувають не тільки різних розмірів, але і з інших матеріалів — більш міцних, які зможуть витримати вагу того, що над ними.

Перемички з газобетону залізобетонні

Їх дуже часто використовують для установки вікон незвичайної форми. Їх переваги — адаптація до ширини стіни і простий і швидкий монтаж. Газобетон дуже ефективно зберігає тепло і може використовуватися для отворів з максимальним прольотом до 75 см.

Перемички такого типу відмінно підходять для будівельних конструкцій з газобетону. Таким чином, матеріали одного типу поєднуються і взаємодіють один з одним, і, отже, зменшується ймовірність утворення тріщин, а оздоблювальні роботи будівлі не викликають серйозних проблем.

Перемички з пористого бетону не утворюють теплових мостів, оскільки володіють дуже низьким коефіцієнтом теплопровідності.

традиційні перемички

Ми виробляємо їх з повнотілої цегли, який має гарний зовнішній вигляд і відносно хорошу несучу здатність. Перемички для арочних вікон роблять в несучих стінах товщиною близько 25 см. Іноді їх встановлюють і в ненесучі стіни, але тоді їх необхідно з’єднати з перемичкою в несучій стіні. Кладка такого типу перемички виробляється на цементно-вапняному або цементному розчині, якщо він повинен витримувати дуже великі навантаження. Для того, щоб перемичка отримала відповідну форму, вона оснащується кружечками, які ми вирізаємо з фанери.

Перемички і форма вікна:

— трикутної — робимо таку ж перемичку, як і в разі арочного вікна, формуємо нижню частину опалубки у вигляді трикутника,
— круглої — можемо застелити вікно цеглою і розташувати арматуру в одному-двох горизонтальних швах над ним,
— куточок — повинен бути бетонним, також може стати в нагоді стовп для підтримки кутів стін.