Облаштування віконних покриттів в будинку
Облаштування віконних покриттів в будинку

Категорія: Фурнітура для жалюзі і віконниці, Підвіконня із граніту

При первинному будівництві будинку, на початковому етапі, ми підбираємо вікна, двері, покрівельні матеріали та підлоги. На етапі обробки будинку виникає безліч інших основних проблем, які здаються другорядними. Один з них — підбір віконних накладок як всередині будинку, так і зовні, що встановлюються безпосередньо на фасад. Які покриття вибрати для террасного вікна? Що буде ідеально на північній стороні і в повному обсязі зупинить різкі сонячні промені на південній стороні.

Найгірше, що ми можемо дати свого будинку, — це вибирати чохли виключно з точки зору естетики. Захоплення модними матеріалами або візерунками швидко пройде, і ми залишимося перед непрактичними рішеннями.

Перш ніж вибрати віконне покриття, нам необхідно відповісти на наступні питання:

— Чи справді варто показувати вид за вікном?

— Укриття тільки для захисту від сторонніх очей або для того, щоб ефективно блокувати сонячні промені?

— Покриття буде направлено на зниження температури в приміщенні — особливо, якщо ми плануємо встановити його у вигляді горища?

— Чи підійдуть накладки під розміри і конструкцію наших вікон?

Види віконних покриттів

Одним з найбільш часто обирають покриттів є жалюзі — в першу чергу через простоту установки, невисокої ціни і щодо тривалого терміну служби. За допомогою жалюзі ми можемо швидко регулювати приток світла зовні. Зазвичай до них прикріплені мотузки або ланцюжка, що спрощує поводження з ними.

Ще один вид чохлів — складки, які ідеально вписуються в інтер’єр кабінету або офісу. Складки можна переміщати вгору або вниз, завдяки чому ми можемо легко, але, перш за все, дуже точно налаштувати освітлення кімнати.

Дерев’яні віконниці — теж цікава ідея, яка ідеально підходить для закриття великих просторів. Віконниці цього типу особливо міцно асоціюються з італійським пейзажем, де вони зустрічаються практично в кожному будинку.

У нас ще є зовнішні накладки на фасад. Вони не тільки захищають наш будинок від перегріву, але і забезпечують ефективний захист від злому.

Які чохли?

У приміщеннях з вікнами, встановленими на південну або південно-західну сторону, варто встановлювати рішення, що захищають від сонця і опалення приміщення. Ефективним методом є установка внутрішніх або зовнішніх рулонних штор, штор, жалюзі і навісів. У спальні ми можемо встановити зовнішні жалюзі, які забезпечать 100% затемнення в будь-який час доби.

Крім того, зовнішні ролети характеризуються дуже високою ізоляцією — як акустичної, так і температурної. Вони виконані з тришарової тканини. Тому влітку сприймається температура може бути навіть на кілька градусів нижче, а взимку — на кілька градусів вище.

Аналогічним чином працюють навіси — вони також відображають сонячні промені, тим самим захищаючи інтер’єр від зайвої спеки.

При виборі відповідних жалюзі також слід керуватися кольором. Звичайно, темні штори пропускають менше світла, але вони стають гаряче. З іншого боку, світлі повільніше нагріваються, але не занадто затуляють інтер’єр.

Внутрішні тканинні рулонні штори і навіси на даху найкраще підходять для захисту кімнат на верхньому поверсі.