Все про ремонт вікон
Все про ремонт вікон

Категорія: Мансардні вікна, Вікна

Заміна вікон в старих будівлях часто викликає великий стрес. Видалення панелі і рам в багаторічних будівлях може привести до пошкодження фасаду будівель і розтріскування стін. Тому ідеальним рішенням в такій ситуації є використання ремонтних вікон, встановлення яких не потребує виривання рам.

Що таке ремонт вікон?

Реновірован вікна ще називають французькими вікнами — ця технологія прийшла в наш край з країни сиру та вина, яка сповнена пам’яток і споруд, які представляють величезну історичну цінність. Ці вікна оснащені спеціальною рамою, що дозволяє зберегти старі рами.

Цілі вікна, особливо зроблені непрофесіоналами, можуть нашкодити дизайну вашого будинку більше, ніж ми думаємо. Рами для ремонту оснащені спеціальними маскують профілями, завдяки яким ми одночасно закриваємо стару раму і з’єднуємо її з новим вікном. Обшивка забезпечує естетичний вигляд всієї конструкції, так як є елегантною обробкою вікон як зсередини, так і зовні. Крім того, віконні рами мають зменшену висоту — незважаючи на відсутність необхідності зливатися із стіною, розмір скління не зменшиться.

Переваги ремонту вікон

— швидкий монтаж вікна — за допомогою ремонтних рам ми не тільки уникаємо демонтажу старих рам, а й економимо багато часу при подальшій обробці вікна. Установка нового вікна цілком припускає повторну штукатурку віконного отвору. Цю систему оцінять перевтомлені люди, яким складно знайти час на ремонт свого будинку.

— безпеку при кріпленні — простий монтаж також забезпечує естетичний вигляд фасаду — старі споруди більше схильні до пошкоджень під час свердління і виривання вікон. Тому ця система особливо рекомендується при реставрації пам’яток.

— елегантний і сучасний дизайн-використання ремонтних систем не тільки просто і безпечно, але і гарантує виключно привабливий зовнішній вигляд всього будинку. Це забезпечується маскувальними профілями, які забезпечують виключно естетичний вигляд. Крім того, ми можемо легко адаптувати вікно до стилю відремонтованої будівлі, так як профілі для ремонту доступні в багатьох кольорах і візерунках.

— відмінна теплоізоляція і вентиляція приміщень — незважаючи на гранично щадний монтаж, вікно виконує всі свої найважливіші функції — забезпечує відмінну ізоляцію взимку, завдяки чому ми скорочуємо рахунки за опалення, а також гарантує відмінну вентиляцію в весняно-літній період.