Як зробити настільний футбол?
Як зробити настільний футбол?

Категорія: Неопрацьовані плити

Купівля готового столу для настільного футболу пов’язана з досить значними витратами. На щастя, ми можемо надати таку розвагу, створивши стіл самостійно і без великих витрат. Завдяки цьому ми отримуємо велике задоволення від виконаної роботи і отримуємо задоволення від використання столу, який ми зробили самі. І як це зробити? Ось кілька цінних порад.

Необхідне обладнання

— меблеві щити,
— брус,
— клейка плівка,
— скотч,
— ізоляційна стрічка,
— металеві стрічки,
— шурупи,
— з’єднувачі для садових шлангів,
— сітка,
— ізоляція з пінопласту для труб,
— металеві труби,
— оздоблювальні стрічки,
— олівець,
— кутник,
— лобзик по дереву,
— точильник,
— ніж,
— ключ для роз’ємів,
— викрутка.

покрокове виконання

Крок 1. Починаємо роботу з розмітки і вирізання місць для воріт на фасадних меблевих щитах. Потім в пластинах, які будуть бічними стінками столу, розмітьте і просвердлите отвори, в які будуть поміщені трубки.

Крок 2. Щоб вставити трубки в отвори, спочатку вкрутити муфти садових шлангів. Для цього наклеїти ізоляційну стрічку по всій довжині виконаних отворів, розрізаючи стрічку навхрест в позначених точках. Потім прикручуємо до них фурнітуру.

Крок 3. Наступним кроком наклеюємо на стільницю зелений скотч, який буде імітацією футбольного поля. Після цього ми можемо приступити до прикручування всіх меблевих щитів за допомогою шурупів. У воротах закріплюємо сітки ізоляційною стрічкою.

Крок 4. Потім відміряє на брусі відповідні ділянки, з яких будемо робити настільний футбол. Вирізаємо їх і шліфуємо до повної гладкості, проробляючи в них отвори для трубок за допомогою лопатки дрилі. Розділимо блоки на дві команди, заклеївши їх двома стрічками різного кольору.

Крок 5. Готовий настільний м’яч накидає на трубочки і закріплюємо ізоляційною стрічкою. На кінцях труб із зовнішнього боку кладемо захисні стрічки і пінопласт, які будуть виконувати роль ручок.

Крок 6. Завершальний етап робіт — обробка корпусу малярськими стрічками і скотчем. Для гри ми навіть можемо робити вправи з м’ячем для настільного тенісу.