Що таке теплий підвіконня?

Що таке теплий підвіконня?

Категорія: Сталеві підвіконня, Фурнітура для підвіконь

Ще одна природна річ в сучасному будівництві — прагнення до все більш і більш технологічним рішенням. Ми хочемо будувати будинки, які будуть енергоефективними і екологічними. Один з елементів, який виправдовує ці очікування, — теплий підвіконня.

Підвіконня — найбільш чутлива зона при установці вікна, так як є ризик утворення теплових мостів. Теплий підвіконня, в свою чергу, — це рішення, яке гарантуватиме оптимальне поєднання вікна зі стіною за рахунок використання спеціальних профілів підвіконня.

Усунення розривів в безперервності теплоізоляції

При установці вікна в нижній частині між столярнею і стіною встановлюються спеціальні клини або інші жорсткі профілі. Ці елементи правильно вирівняні і на них ставиться вікно. Однак після установки столярних виробів їх не розбирають, оскільки вони становлять опору вікна. Аналогічно і в випадку з підвіконням, де такі опори теж використовуються. Ці ділянки після установки підвіконня позначають порушення цілісності теплоізоляції, а значить — можуть стати причиною протягів або навіть витоку дощової води. Рішення перерахованих вище проблем — установка теплого підвіконня.

Переваги теплого підвіконня

Теплий підвіконня повністю виключає ризик утворення містків холоду, тому нам не потрібно турбуватися про конденсації, протягах і протечках. Великою перевагою використання цього типу системи також є більш простий монтаж всієї віконної рами, так як теплий підвіконня не вимагає використання віконних планок. Його профілі забезпечують належне вирівнювання і високу стійкість до навантажень, що відноситься як до внутрішніх, так і до зовнішніх підвіконь.

за стандартами

Монтаж теплого підвіконня відповідає нормам закону про енергозбереження EnEV, що забезпечує оптимальну герметичність з’єднань. Вищевказана постанова повинна набути чинності після 2016 року, і його мета — знизити споживання первинної енергії і ввести класи енергії будівлі, засновані на кінцевому споживаної енергії. Також варто відзначити, що продукція, яку ми можемо назвати «теплий підвіконня», також відповідає стандарту EN 1026, який визначає правильну повітропроникність віконних і дверних блоків.