Як встановити стінові панелі поетапно
Як встановити стінові панелі поетапно

Категорія: Патчі, Монтажні і фіксують затискачі, Оздоблювальні планки, Панелі МДФ

Розташування стінових панелей — один з варіантів оздоблення стін в наших інтер’єрах. До їх переваг можна віднести, перш за все, легкий монтаж, який ми можемо виконати самостійно за допомогою базового обладнання. Ми крок за кроком представляємо, як встановити стінові панелі і що нам для цього знадобиться.

необхідні матеріали

Для кріплення стінових панелей нам будуть потрібні, крім самих панелей, такі аксесуари:

— рейки — дерев’яні рейки, що прикріплюються до стіни для створення несучої конструкції для панелей,

— монтажні кронштейни — з їх допомогою ми можемо прикріпити панелі до років. Вибирати їх слід відповідно до матеріалу, з якого виготовлені обрані нами панелі. Серед них ми виділяємо монтажні кронштейни:

— початкова, для монтажу першої панелі,

— односторонній, який ми використовуємо для кріплення інших панелей,

— плінтуси — закриватимуть місця стику панелей з підлогою,

— малярні смуги — монтуються під стелею для маскування щілини між ним і панелями.

Вам також знадобляться шурупи з дюбелями і інструменти, такі як: пила, викрутка, косинець, лобзик, молоток, спиртовий рівень, олівець і цвяхи.

Введення — установка обрешітки

Перш ніж ми зможемо обробити стіну панелями, нам потрібно підготувати відповідний каркас з рейок. Пам’ятайте, що його зовнішній вигляд залежить від розташування, в якому ми хочемо встановити панелі — вертикального, горизонтального або діагонального. Якщо панелі повинні бути розташовані вертикально, обрешітки слід встановлювати горизонтально. Коли панелі розташовані горизонтально, рейки фіксуються вертикально, а для діагонального розташування панелей ми також встановлюємо діагональну рамку рейки, яка є її дзеркальним відображенням. Наступні інструкції показують, як встановити вертикальні панелі:

Крок 1. Нижня і верхня обрешітки повинні знаходитися на відстані 3-5 см від підлоги і стіни. Відстань між окремими планками повинна складати приблизно 50-60 см. У кутах стін намічаємо олівцем точки, де будуть кріпитися рейки і з’єднуємо їх між собою мотузкою, роблячи лінії паралельними.

Крок 2. Кожну смужку необхідно обрізати до довжини 80-100 см і прикріпити до стіни відповідними шурупами. Щоб забезпечити належну циркуляцію повітря, зберігайте відстань приблизно 2 см між кінцями окремих рейок. Зрушуємо ці відстані послідовними рядами планок один щодо одного.

Розробка — збірка панелей

Коли конструкція обрешітки готова, можна приступити до установки панелей, не забуваючи заздалегідь їх розрізати.

перша панель

Крок 3. Прикріпіть початковий захоплення до обрешітки, розташованої приблизно посередині стіни, що дозволить встановити першу панель на відстані 1,5 см від стіни.

Крок 4. Засуньте плоский край панелі, т. Е Язичок, в початковий захоплення, а край з пазом (тобто з пазом) закріпіть за допомогою одностороннього захоплення. За допомогою спиртового рівня перевіряємо, чи знаходиться наша панель в ідеальному вертикальному положенні. Якщо так, то відзначте на смузі уздовж неї місця установки наступних початкових ручок.

Крок 5. Знімаємо панель і прибиваємо ручки цвяхами.

інші панелі

Коли наша перша панель встановлена, ми приступаємо до установки наступних.

Крок 6. Вставляємо шпунт наступного елемента в паз першого елемента, а з боку паза прикріплюємо односторонні ручки. Те ж саме робимо і з іншими панелями.

Покладіть подушку на підлогу, наприклад дерев’яну подушку, яка дозволить вам зберегти відстань приблизно 1,5 см між панеллю і підлогою, що знизить ризик деформації панелей.

Завершення — збірка елементів оздоблення