Як оновити металочерепицю
Як оновити металочерепицю

Категорія: Робота з листовим металом

Металочерепиця — одне з покрівельних покриттів, що використовуються як в житлових будинках, так і в інших цілях. Це якісний матеріал, який можна використовувати до 20 років, зберігаючи свої первинні властивості і зовнішній вигляд. Але що робити, якщо останнім залишає бажати кращого?

Чому псується металочерепиця

Яскраві кольори металочерепиці, які є значною перевагою цього типу покриття, з часом втрачають ясність. Вони тьмяніють, тьмяніють, роз’їдають — стають непривабливими. Це пов’язано з погодними умовами, до яких лист особливо чутливий. Опади, перепади температур або сонячні промені — наслідком їх впливу на дахове покриття є його розтріскування, що сприяє розвитку корозії, а також поступової втрати кольору. Якщо ми помічаємо несприятливі зміни зовнішнього вигляду сталевий черепиці, нас, на щастя, не змушують замінювати покрівлю на нову. Потім досить дістати відповідну фарбу.

Як пофарбувати металочерепицю

Ремонт покрівлі із сталевого черепиці буде марний, якщо ми скористаємося неправильної підготовкою. Звичайні фарби, призначені для металу, не підійдуть для забарвлення листа, що покриває нашу дах. Найкращий і тривалий ефект дає спеціалізовані продукти, які залишають на поверхні покриття гнучке, стійке до атмосферних впливів покриття. Він не потріскається під дією усадки і розтягування листа, забезпечуючи при цьому його захист від корозії і стійкий колір. Крім того, ми можемо пофарбувати цією фарбою водостоки або водостоки. Залежно від обраної заходи може також знадобитися покриття даху ґрунтовкою.

Фарбування покрівлі та безпеку праці

Найдешевший спосіб відремонтувати металочерепицю — це зробити своїми руками. Однак ви повинні не забути правильно закріпити його, щоб уникнути ризику падіння. Перед початком робіт необхідно очистити дах і видалити всі видимі сліди корозії. Також слід вибрати відповідний день для правильної фарбування — він не повинен бути занадто холодним або занадто спекотним. У першому випадку новому покриттю може знадобитися більше часу для висихання, а в другому воно може висохнути занадто швидко і, отже, ефект від роботи буде недовговічним.

Однак, оскільки пофарбувати дах самостійно — непросте завдання, варто звернутися за допомогою до фахівців. Вони мають відповідне обладнання, досвід та навички, а також готові працювати на висоті. Вони виконають для нас всі необхідні роботи, щоб відремонтована плитка виглядала відмінно в найближчі роки.