4 СЕРВІСИ ДЛЯ конвертації криптовалют.
4 СЕРВІСИ ДЛЯ конвертації криптовалют.

Якщо ви цікавитеся криптовалюта і інвестуванням в них, то на тематичних порталах і різних форумах напевно зустрічали слово «HODL». Дебют цього неологізму відбувся в 2013 році на форумі bitcointalk. Пост GameKyuubi відкривав тред «I AM HODLING».

У своєму записі автор ділився з користувачі тим, що він продовжував тримати біткоіни, навіть незважаючи на серйозне падіння. З тих пір ця помилка ( «HODL» замість «HOLD») стала дуже популярна в світі біткоіни і криптовалюта. Всякий раз, коли людина говорить про те, що він ходліт (hodling), значить, він вважає, що монета буде вигідна в найближчому майбутньому.

Отже, «HODL» спочатку було помилкою, яка в народі заробила статус гумористичного бекроніми: «Hold on for dear life» — «тримайся з останніх сил». Словом, Ходлер не позбуватися від біткоіни, тому що вірять в нього як в цифрове золото. Вони розуміють цінність нерегульованих електронних грошей в світі, все більше залежному від інтернету.

На даний момент даними термін позначається і спосіб заробітку на криптовалюта (переважно на біткоіни) — притримувати падаючу валюту деякий час і в момент максимального зниження почати масово скуповувати її.

Але в моменти затишшя з тим же біткоіни невигідно просто сидіти і чекати, тому багато хто починає переводити частину коштів в інші валюти та торгувати вже ними, чекаючи зміни кон’юнктури щодо свого основного активу.

Однак при конвертації можуть виникнути певні труднощі. Ми хочемо вам розповісти про чотирьох сервісах, які допоможуть вам зробити процесу обміну криптовалюта зручніше, швидше і ефективніше.

Існує чимало популярних валютних пар, якими торгують на багатьох світових платформах, так що у вас не повинно виникнути ніяких проблем з ліквідністю при конвертації однієї криптовалюта в іншу, тільки якщо ви не вирішите використовувати обмінник сумнівної якості.

1. Changelly
Changelly — це простий і інтуїтивно зрозумілий мультивалютний обменннік, вперше анонсований 12 квітня 2016 року. Сервіс працює не тільки в форматі «криптовалюта / криптовалюта», але і в форматі «криптовалюта / фіат», що особливо цінується користувачами. Платформа міцно зав’язана з найбільшими біржами, в зв’язку з чим володіє достатньою ліквідністю для всіх звернень.

Обмінник працює з основними криптовалюта, які можна купити за допомогою звичайних карт VISA або MasterCard. Ще користувачі високо цінують відсутність реєстрації або системи KYC ( «Know your customer» — «Знай свого клієнта») — треба лише ідентифікувати електронну пошту. А ще у сервісу немає ніяких обмежень на транзакції, що робить його самодостатнім і неймовірно популярним.

Єдиний мінус — половина відсотка комісії за кожну транзакцію, проте простота процесу і цей мінус нівелює практично повністю.

2. Binance
Binance — мабуть, найпопулярніша і затребувана кріптовалютная біржа, яка по ряду показників обганяє всі свої аналоги:

добовий обсяг торгів перевищує 4 мільярди доларів
більше двохсот валютних пар, багато з яких взагалі не представлені на інших майданчиках
відсутність обов’язкової верифікації (якщо сума виводу не перевищує 2 біткоіни)
наявність російськомовної версії сайту (переклад моторошний, але сам факт приємно радує)
найнижчі комісійні збори — всього лише 0,1%
продуктивність на рівні одного мільйона ордерів в секунду
Дивно, але біржа існує менше року і дивує феноменальними темпами зростання — в один з днів січня нового року кількість реєстрацій перевищило 250 тисяч всього за одну годину!

Об’єктивно у даній біржі всього-на-всього один недолік — неможливість використання «звичайних» грошей. Одна з таким набором унікальних переваг язик не повернеться грішити на це.

3. KuCoin
KuCoin — це гонконгська кріптовалютная біржа; своє функціонування початку у вересні 2017 року.

На тлі конкурентів помітно виділяється на клієнта:

зручний інтерфейс і простий процес реєстрації
вигідна бонусна програма для власників валюти самої біржі — KuCoin Shares (KCS)
цілодобова служба підтримки: оперативну відповідь на питання, що цікавить можна отримати протягом десяти хвилин за допомогою Telegram, WeChat і інших додатків
наявність мобільного застосування: всі операції можна проводити через смартфон за допомогою програми на платформах Android і iOS
Найбільш помітну конкурентну перевагу — багато коін з’являються на біржі набагато раніше за інших. «Список очікування» можна легко знайти на сайті і навіть оформити попереднє замовлення. Швидкість транзакції в середньому становить 2-3 хвилини, а високопродуктивний движок здатний обробляти до двох мільйонів ордерів в секунду і до одного мільйона інших запитів.

А ще ви можете не переживати за збереження своїх коштів, тому як гаманець KuCoin включає кілька рівнів шифрування, оффлайн-зберігання, ескроу-сервіс і проходить регулярні перевірки і стрес-тести.