Що таке криптовалюта TRON
Криптовалюта TRON: ПОВНЕ КЕРІВНИЦТВО ДЛЯ ІНВЕСТОРА.

Останнім часом кріптовалютное співтовариство активно обговорює TRON. Ще місяць тому криптовалюта була мегапопулярной, але в середині січня пережила несподіване падіння. Проте, їй вдалося вийти з стрімкого піке і зміцнити свої позиції. Не дивно, що багато трейдерів задумалися про покупку монет, поки курс не виріс знову. Але як оцінюють перспективи криптовалюта експерти? Чи зможе TRON закріпитися в світовому рейтингу і чи здатний принести відчутний прибуток інвесторам? Спробуємо знайти відповіді на ці питання.

Що таке криптовалюта TRON?

У вересні 2017 го року світ побачила нова криптовалюта, що отримала назву TRON (біржовий тікер — TRX). Її ідейним натхненником став Джастін Сун — молодий розробник і відданий шанувальник Тіма Бернеса-Лі, який брав безпосередню участь у створенні світової павутини.

Основною ідеєю Суна стало створення глобальної розважальної мережі на базі блокчейна. Йому вдалося залучити до проекту кращих азіатських фахівців і сформулювати основний принцип функціонування інноваційної платформи:

TRON — це децентралізована середа з відкритим вихідним кодом, в якій будь-який бажаючий зможе зберігати, публікувати і поширювати розважальний контент.

Іншими словами, користувачі TRON отримають вільний доступ до віртуальних розваг з усього світу. Вони зможуть грати в онлайн-ігри, робити ставки, продавати контент, сидіти в соціальних мережах, дивитися онлайн-трансляції і так далі. Від звичайних розважальних веб-ресурсів TRON відрізняється тим, що в його основі лежать технології розподілених баз даних.

Основна задумка розробників — використовувати можливості блокчейна для вільного і децентралізованого поширення контенту. За словами Суна, майданчики на зразок Google Play і App Store орієнтовані на задоволення потреб в контенті обмеженого кола користувачів.

TRON же покликаний реалізувати концепцію вільного інтернету для всіх і продовжувати справу Бернеса-Лі.

Для розвитку і просування свого проекту Джастін Сун створив некомерційну організацію TRON Foundation. Зареєстрована вона в Сінгапурі — країні, яка відома своїм лояльним ставленням до кріптовалютним розробкам.

Для збору коштів на базі Ethereum провели ICO, в ході якого користувачі могли придбати внутрішні токени платформи. Тривало воно з серпня по вересень 2017 року і принесло розробникам 70 мільйонів доларів інвестицій.

Але, що найцікавіше, інвестори вкладали гроші в продукт, який існує лише у вигляді описів на офіційному сайті проекту.

Задумка розробників настільки масштабна, що вони склали 10-річний план розробки та впровадження проекту TRON:

2017-2018 — моніторинг платформи в тестовому режимі.
2019-2020 — формування децентралізованої середовища для розміщення контенту і запуск механізму заохочення активних учасників системи.
2020-2021 — вирішення технічних питань, пов’язаних з нарахуванням і виплатою дивідендів.
2021-2023 — реалізація загальнодоступного механізму створення нових токенов на базі платформи з можливістю їх продажу через ICO і обміну на інші криптовалюта.
2023-2025 — розробка нових проектів на основі вихідного програмного коду TRON.
2025-2027 — створення краудфандінговой системи на базі блокчейна, реалізація інструментів для швидкого створення онлайн-платформ за допомогою технологій TRON.
Очевидно, що в найближчий рік готового продукту ми так і не побачимо — до 2019-го року платформа буде тільки тестуватися розробниками.

Через це деякі фахівці вважають TRON всього лише інструментом для швидкого заробітку на довірливих інвесторів.

Однак навіть гіпотетичні перспективи розважальної блокчейн-платформи виглядають настільки привабливо, що багато користувачів вже зараз цікавляться, як роздобути її токени.

Як Майні TRON?
Майнінг монет розробниками не передбачено.

Вони випустили 100 мільярдів токенов і відразу озвучили схему їх розподілу між користувачами. 40% всіх випущених TRX були продані через ICO, 15% залишили для продажу приватним інвесторам, а 35% заморожені на балансі TRON Foundation.

Представники фонду запевняють, що ці кошти зарезервовані для покриття витрат в ході розробки платформи. Ні Джастін Сун, ні члени його команди не зможуть використовувати їх у власних інтересах або для маніпулювання курсом з метою особистого збагачення.

На даний момент розподілено вже 65 мільярдів всіх випущених токенов.

Коли платформа буде запущена, учасники системи зможуть «добувати» монети, розміщуючи якісний контент, який сподобається багатьом користувачам.

За словами розробників, для оцінки якості контенту будуть використовуватися схожі інструменти, що і в соціальних мережах (наприклад, лайки і репости). А ось як саме будуть нараховуватися винагороди, поки невідомо.

Однак розробники повідомили, що учасники будуть отримувати винагороди не в TRX, а в інших токенах.